reklama
 

A je tu další týden a s ním nový díl Show Jana Krause!

Nový díl pořadu Show Jana Krause je tu. My známe hosty, kteří budou na obrazovce v pátek 14. prosince.

Logo televize Prima Family
Logo televize Prima Family | Foto: Aktuálně.cz

Týden se posunul a opět se blíží pátek a s ním nový díl pořadu Show Jana Krause. Podívejte se, kdo do červeného křesla usedne tentokrát.

Jan Kraus si do svého pořadu zve zajímavé hosty. Sledujte Show Jana Krause každý pátek po 22. hodině na Prima family a rozhodně se nudit nebudete.

Show Jana Krause

Show Jana Krause je klasický pořad ve stylu talkshow. Jan Kraus, herec a moderátor, si do svého pořadu zve tři zajímavé hosty, které zpovídá o jejich životě, koníčkách, práci i lásce. Během pořadu můžete slyšet i Kapelu Davida Krause, která dokresluje atmosféru pořadu.

Hostem pořadu bude...

První do červeného křesla usedne Radek Štěpánek a Tomáš Berdych. Poznáte dvě česká tenisová esa a nejúspěšnější tenisty posledních let. Přijdou se do Divadla Archa pochlubit se svou novou daviscupovou trofejí, kterou získali ve 100. ročníku Davis cupu, který se hrál v České republice.

Druhým hostem je velmi známý kandidát na prezidenta České republiky. Pozvání do pořadu přijal Karel Schwarzenberg. V současné době zastává funkci ministra zahraničí a se svým titulem šlechtice patří k nejčastěji skloňovaným jménům v České republice.

Třetím hostem je Tereza Fajksová, třiadvacetiletá Češka, která se stala nejkrásnější dívkou planety - Miss Earth 2012. Ve finále, které se konalo ve filipínské Manile, porazila soupeřky ze 79 zemí. Titul Miss Earth získala jako první Česka v historii. Modelce se změní život, bude plnit povinnosti spojené s titulem a bude fotit velkou ekologickou kampaň.

Kdy a kde

Další díl Show Jana Krause sledujte 14. prosince ve 22:20 na Prima family. Osobně se můžete natáčení zúčastnit, když dorazíte do Divadla Archa. Termíny natáčení najdete na webových stránkách pořadu.

 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama