reklama

5 vánočních hitů, které nesmějí chybět pod stromečkem!

Chcete mít pod vánočním stromkem hity letošních Vánoc? Víme, které to jsou!

Představení malého tabletu od Applu
Představení malého tabletu od Applu | Foto: Reuters

Máme poslední týden na to, abychom sehnali dárky k Vánocům. Chcete-li mít pod vánočním stromkem opravdový hit Vánoc 2012, podívejte se na našich pět tipů.

Vánoční dárek pro muže či dárky pro teenegery? Sestavili jsme pro vás pět nejvíce kupovaných a vyhledávaných vánočních dárků, které pod vánočním stromkem udělají velkou radost.

iPad

Na prvním místě je zcela jistě iPad. Apple iPad je hitem Vánoc 2012. Zákazníci si nejvíce oblíbili iPad 2 a hned v závěsu je iPad 3 a iPad Mini. iPad je velmi oblíbeným dárkem pro teenegery a mladé studenty, kteří si díky jeho multifunkcím mohou psát úkoly, poslouchat hudbu, shlédnout video, či si chatovat a skypovat se svými přáteli. iPad mini je oblíbeným tabletem pro svou velikost a hlavně funkčnost. Seženete ho už od 9 tisíc korun za verzi 16 GB. Čeká vás štíhlé tělo s příjemnou hmotností, displej s nezvyklou úhlopříčkou 7,9 palce, mobilní data a svižnost či spolehlivý systém iOS.

LCD televize

Už několik Vánoc po sobě jsou velkým hitem LCD televize nebo plazmové televizory. Ať už si vyberete LCD Samsung nebo LG či Philips a Sharp, budete s kvalitou obrazu spokojení. V internetových obchodech se nejprodávanějším televizorem stal LCD Samsung 32´´ nebo 40´´. Úhlopříčky kolem 100 centimetrů už jsou běžným požadavkem spotřebitelů. LCD televize zakoupíte v této velikosti od 8 do 12 tisíc korun.

Fotoaparáty Nikon

Co se týče prodeje fotoaparátů, jasně vedou fotoaparáty Nikon. Lidé si oblíbili jednoduchou obsluhu a kvalitní fotky. Mezi největší favority patří Nikon D3100 a Nikon D5100, který zakoupíte s objektivem už za 16 tisíc korun. Mnoho z nás si oblíbilo digitální zrcadlovky a dávají jim přednost před kompakty, jako je Nikon COOLPIX s6300 nebo Nikon COOLPIX S2600, který koupíte od 3 tisíc korun. Hned za Nikonem se do oblíbenosti umístil Canon. Velkým hitem mezi digitálními zrcadlovky od Canonu je Canon EOS 550D, který se s objektivem EF-S 18-55mm prodává už za 17 tisíc korun.

Xbox 360 Kinect

Kdo by nechtěl mí pod vánočním stromečkem herní konzoly. V souboji mezi Playstationem a Xboxem vyhrává jednoznačně Xbox 360 spolu v balení s Kinectem. Celou sadu zakoupíte už za necelých deset tisíc korun. Xbox 360 s kinectem není jen herní konzole, ale můžete díky tomu sportovat s celou rodinou. Všechny hry ovládáte jen pohybem, který snímá kamera na Kinectu. Už za 9 tisíc korun získáte celou sadu v internetovém obchodě spolu se dvěma hrami na Xbox 360. Užijte si Kinect Sporst 1, kdy si vyzkoušíte sportovní disciplíny a Dance Central 2, kde se naučíte tancovat na tolik, že můžete vyrazit na diskotéku. Užijte si herní konzoly Xbox 360 Kinect a hry na Xbox360 Kinect.

iPhone 5

Není náhodou, že na prvních dvou příčkách jsou produkty Apple. Mladí lidé si je oblíbili pro svou jednoduchost a intuitivní ovládání. Další novinkou a hitem Vánoce 2013 je iPhone 5. Fotoaparát na telefonu umí fotit i panorama. Do ruky se vám dostane přístroj s neskutečně tenkou konstrukcí a velkým displejem. Velkou předností je rychlejší čip a mobilní připojení. iPhone má uvnitř supervýkonný čip A6, proto si užijete rychlejší grafiku a s baterií, která vydrží. Neméně kvalitní jsou starší bratři iPhone 4 a iPhone 4S. iPhone 5 pořídíte od 16 500 korun. Jeho starší modely seženete už od 10 tisíc korun v černé nebo bílé barvě. 

Povinnost 1,5 metru pomůže cyklistům i řidičům, po nehodě už je pozdě, říká Kindl | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama