reklama

Vánoční dárky pro teenagery? Připravte si hodně peněz!

Hledáte vhodný dárek pro teenagery? Připravte si hodně peněz, jejich přání jsou náročná!

Foto: Shutterstock

Chystáte se doma oslavit Vánoce s puberťákem, ale nevíte, čím mu udělat pod vánočním stromečkem radost? Připravili jsme pro vás pár tipů, které potěší každé srdce teenagera.

Vánoční dárek pro téměř dospělé dítě musí být prostě dokonalý. Vánoce jsou časem, kdy je rodina pohromadě, a pokud chcete své dítě opravdu překvapit luxusním vánočním dárkem, vyberte si z naší nabídky.

Dárek pro celou rodinu

I když máte pocit, že herní konzole je spíše pro kluky, nemusí tomu tak být. Kinect pro Xbox 360 zapojí celou rodinu. Vše ovládáte samy a nepotřebujete žádné tlačítko. Trocha pohybu o vánoční svátky se bude rozhodně hodit. Xbox 360 je herní konzole, kterou připojíte k televizi. Pak už jen stačí vložit do přístroje hru a začít hrát. Obvykle se hraje s ovladači, ale díky Kinectu, který snímá vaše pohyby a vy tak získáváte naprostou volnost, se hra stane živější. Můžete si zkusit, jaké to je sjíždět obří slalom, zahrát si bowling, odreagovat se při boxu nebo si jen tak zajezdit ve sporťáku či zatrsat Zumbu. Po jakých hrách na Xbox 360 sáhnout? Vyzkoušejte Kinect Adventures, Forza Horizont, Kinect sports, Dance3 central nebo Kinect Training či Harry Potter Kinect. Sada, která obsahuje Xbox 360 4 GB a Kinect stojí okolo 7 tisíc korun.

Šikovná věc do školy

Ať máte doma dceru nebo syna, rozzáříte jim oči, když pod vánočním stromečkem najdou Apple iPad 2. Vylepšený AppleiPad 2 nabízí oproti předchozí verzi znatelnou porci výkonu k dobru a navíc o 1/3 užší tělo. iPad 2 je doplněný dvojicí webových kamer z obou stran přístroje, díky kterým můžete komunikovat, když je váš potomek na koleji. Grafická data nabízí 9x vyšší grafický výkon a díky tomu si vaše děti užijí více multimediální zábavy. Baterie vydrží v provozu až 10 hodin. iPad 2 je kombinací notebooku, tabletu a elektronické knihy.  Nabízí přístup k internetu, emailu, fotografiím, videím, hudbě, hrám a elektronickým knihám.  Pro Apple iPad 2 existuje celá řada šikovných aplikací pro široké spektrum uživatelů. Cena Apple iPadu 2 se pohybuje od 9 tisíc korun.

Trochu vzdělání neuškodí

V případě, že chcete pro svého potomka nějaký užitečný dárek, který využije do budoucna, můžete sáhnout po kurzu angličtiny. Kurzy pro teenagery jsou omezené věkem 11 až 17 let. Obvykle trvají okolo 12 týdnů po 90 minutové lekci týdně. Skupiny bývají rozdělené podle věku 11 - 13 a 14 - 17. Kurzy pokrývají sedm let studia od začátečníků po pokročilé a pomáhají studentům cítit se lépe při vyjadřování v angličtině a zlepšují jejich schopnosti v efektivní komunikaci. Kurzy vedou děti k používání běžného jazyka při probírání témat, která jsou opravdová a smysluplná.  Všechny kurzy vedou ke cambridgeským zkouškám PET, FCE, FCE for Schools a CAE. Ceny kurzů za 12 týdnů se pohybují okolo 11 tisíc korun.

 

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama