reklama

10 tipů na nejlepší dárky: Kdy je koupíte výhodně?

Nakupovat nejen vánočních dárku bude v úterý a ve středu 12. a 13. listopadu levnější. Ušetříte totiž za dopravu a poštovné.

Foto: Isifa/Thinkstock

JAK POZNAT KVALITU OBCHODU?

Do akce ,"Den dopravy zdarma" se mohou zapojit pouze e-shopy, které mají certifikát Ověřeno zákazníky. "Služba Ověřeno zákazníky zajišťuje nezávislé hodnocení e-shopů pouze od jejich reálných zákazníků. Obchody, které v této služby získali relevantní počet kladných hodnocení, získávají certifikát Ověřeno zákazníky, který je pro nakupující znakem kvalitního a spolehlivého obchodu. Zákazníci tak mohou v těchto obchodech nakupovat bezpečně a při Dni dopravy zdarma navíc ušetří na dopravném," vysvětluje princip akce ředitel nákupního rádce Heureka.cz Tomáš Braverman.

Nakupování dárků a dalších, nejen vánočních, potřebností jste zatím odkládali. Děláte dobře, i když času už nezbývá příliš. Nakupovat totiž budete již v úterý a ve středu 12. a 13. listopadu. Proč? Protože ušetříte!

Tyto dva dny totiž v Čechách poběží akce, která již několik let sklízí úspěchy ve světě. U nás se chystá teprve druhý ročník, ale "již teď je jasné, že ze strany e-shopů i zákazníků bude o akci "Den dopravy zdarma" ještě větší zájem než vloni," říká ředitel nákupního rádce Heureka.cz Tomáš Braverman.

O co jde? O vaše peníze!

Ano, tušíte správně. Od úterý 12. listopadu (od 12:00 hod.) do středy 13. listopadu (12:00 hod.) zákazníci nemusí platit poštovné, respektive dopravu nakoupeného zboží v několika stovkách e-shopů po celé republice. "Den dopravy zdarma" vloni zákazníkům ušetřil  5,5 milionu korun a do akce se zapojilo 536 e-shopů, v nichž nakupující uskutečnili 87 300 objednávek za neuvěřitelných 135,5 miliónu korun.  

Nejčastěji objednávali elektroniku, zboží z kategorie Dům a zahrada a Filmy, knihy a hry. Do letošního ročníku akce jsou zatím zapojeny například e-shopy Sperky.cz, Tescoma.cz, Mall.cz, Kasa.cz, Alza.cz, LevneEleketro.cz, UrbanStore atd..

Sledujte ikonky a ušetříte!

Týden před spuštěním je zatím do akce zapojeno již téměř 700 e-shopů a nové stále přibývají. E-shopy se mohou přihlašovat do poslední chvíle před zahájením samotné akce a jejich účast ve "Dni dopravy zdarma" bude na nákupním rádci Heureka.cz označena ikonou Doprava zdarma. 

Které dárky frčeli vloni a které to budou letos?

Jsou druhy zboží, které se drží na nejvyšších příčkách prodejnosti několik let, stejně jako se najdou produkty podléhající každoročním trendům. Pokud ještě nejste rozhodnuti, co právě letos koupíte svému milému, své milé, rodině, příbuzným a kamarádům za vánoční dárek, přinášíme vám inspiraci i možnost srovnání mezi rokem minulým a letošním.

10 nejprodávanějších dárků za rok 2012:

1. Tablety
2. Čtečky elektronických knih
3. Mobilní telefony - Samsung Galaxy S3
4. Parfémy - Lanvin Eclat D´Arpege , Calvin Klein Euphoria, Chloé Chloé)
5. Sodastream
6. Knihy - 50 odstínů šedi (E. L. James)
7. Knihy - Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (Jonasson Jonas)
8. Meteostanice
9. Xbox360
10. Hračky a doplňky s panenkou Monster High

Žhavé tipy na vánoční dárky pro rok 2013:

  1. Tablety
  2. Knihy - Kuchařka Deník Dity P.
  3. Knihy - novinka Inferno od Dana Browna
  4. Domácí kávovary - Dolce Gusto
  5. Hračky - interaktivní Furbo
  6. Hračky - klasikou je Lego
  7. Společenské hry - boom zažijí Dostihy a sázky
  8. Společenské hry - karetní hra Bang!
  9. Pro muže - oblíbeným dárkem budou aku šroubováky
  10. Pro ženy - sady ložního povlečení nebo sady hrnců, zkrátka vybavení do domácnosti

V kterých e-shopech nakupovat?

Seznam obchodů, které jsou do akce zapojeny, najdete na adrese www.dendopravyzdarma.cz. Letošním partnerem akce je doručovací společnost DPD. Nezapomeňte, už příští týden v úterý a ve středu! Přejeme šťastnou ruku při výběru dárků, které vaše blízké potěší.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Velký horoskop na listopad: Co pro vás chystá podzim?

Tréninky na StarDance pokračují: Takhle se potí hvězdy!

9 tipů, co s jablky: Dekorace, křížaly, horký mošt...

 

--------------------------------------------------------------------------------

Kde vybrat levné vánoční dárky?
 

21 let za boj na Ukrajině: Je to přísný trest, ale zavařil si to sám, říká Soukup | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama