reklama

StarDance 2012

StarDance je taneční soutěž České televize, v níž tančí hvězdy showbssinessu s profesionálními tanečníky. Od 3. listopadu 2012 začne již párá řada. Moderovat budou opět Marek Eben a Tereza Kostková. O vítězích rozhodují diváci pomocí SMS zpráv.

Kdo bude tančit?

V nové řadě se můžete těšit na herce Davida Švehlíka, zpěváka Petra Bendeho, herečky Barboru Polákovou, Danu Morávkovou, modelku Pavlínu Němcovou, herce Oldřicha Navrátila, hokejistu Martina Procházku nebo bývalou tyčkařku Kateřinu Baďurovou.

Novinky

Mezi novinky, které pro diváky připravili tvůrci pořadu, patří například tzv. společné choreografie nebo tanec na poslední chvíli. Divácky velmi atraktivní novinka pak souvisí s moderátorskou dvojicí soutěže – Terezou Kostkovou a Markem Ebenem, kteří poprvé v historii soutěže předvedou regulérní taneční číslo. Vedle těchto inovací se diváci mohou těšit na osvědčenou Moondance Orchestra pod vedením Martina Kumžáka, která bude po osm večerů hudebně doprovázet taneční vystoupení soutěžících.

Připomeňte si čtvrtou řadu

ČT připravila vzpomínkový dokumemt, který mapuje čtvrtou sérii pořadu. Můžete se tak znovu zasmáat u hlášek Marka Ebena, připomenout tísnivou atmosféru vyřazování a poslechnout trefné výroky poroty a vychutnat si vrcholné chvíle, kdy se rodil nový král a královna tanečního parketu. Navštívíte také hlavní protagonisty po roce. Dokument zodpovím otázku, co dělají, jak StarDance ovlivnila jejich život a dozvíte se také, koho by rádi viděli v další řadě.

Porota

Porotci výkony soutěžících bodují ihned po dotančení páru. Porotci páté řady jsou: profesionální tanečnice Tatiana Drexler, Eva Bartuňková, tanečík Zdeněk Chlopčík a herec Jan Revai.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama