reklama
 

Soutěž - Osvěžte si léto výhrami od Royal Dog Cider

Vyhrajte balíček Royal Dog Cider, se kterým vaše léto dostane novou šťávu!

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Royal Dog Cider

Léto je v plném proudu a je potřeba si ho zpestřit nejen nějakým dobrodružstvím nebo trochou adrenalinu, ale především také pořádnou dávkou vychlazeného osvěžení. A to nejlépe v podobě jablečného cideru, který se stává hitem posledních let.

Výrazná jablečná chuť, žádná umělá barviva a sladidla, jedinečná vůně a nekonečné osvěžení. To je tradiční Royal Dog Cider, vyrobený z pečlivě vybraných odrůd jablek, které dozrávají ve slunečných moravských sadech. 

Royal Dog Cider je osvěžující, jemně perlivý a hlavně přírodní. Díky nižšímu obsahu alkoholu 4,5 procenta je příjemnou svěží alternativou k bílému vínu a jeho lahodnou chuť oceňují muži i ženy. Ze všeho nejlépe chutná ledově vychlazený a s pořádnou dávkou ledu ve sklenici. Už se vám sbíhají sliny?

Pokud odpovíte správně, v souladu s pravidly, může být váš jeden ze tří originálních Royal Dog Cider balíčků, ve kterém najdete 24 plechovek jablečného cideru a nafukovací bag, ve kterém si můžete udělat letní pohodu a cider si nerušeně vychutnat!

reklama

Komerční tip

reklama