reklama

VIDEO: Charlie je nejvtipnější a nejsledovanější

Zápletka není na první pohle žádné velké drama. Přesto jde o scénku k popukání, kterou už nezapomenete. Možná jste ji někdy zažili i se svými dětmi.

Zápletka není žádné velké drama. Přesto jde o scénku k popukání, kterou už nezapomenete. Možná je to proto, že jste ji někdy zažili se svými dětmi...

Velký bráška si hraje s malým. Ten mu něžně cumlá prsty. Bráchovi se hra líbí, a tak mu ukazováček nabídne podruhé. Ouha, to se spletl!

On mě hryže!

Prťous, který už má řezáky nahoře i dole pěkně velké, se zakousne, a nepustí. Většímu chlapci po tváři přeběhne napřed nevěřící výraz, pak bolest, křivda a nakonec usmíření. Marně se však snaží prstík z pevného sevření vysvobodit.

Doporučujeme: Dítě řve hrůzou, tatínek vesele natáčí!

A když ukřivděně pronese populární větu "Charlie bit my finger!" (Karlík mě kousl do prstu!), podle které je pojmenované celé video, prostě se neubráníte smíchu. A co teprve, když se ten menší začne bezelstně smát!

Nemusíte mít výčitky svědomí. Úsměvu se neubránilo ani 674 849 364 diváků YouTube, kteří ze šest let starého rodinného videa udělali jeden z největších hitů internetu.

Podívejte se:

Baví se i dospělí

Bráchové se stali dokonce tak slavní, že na motivy jejich videa vznikla parodie, kde si role chlapečků zahráli dospělí... Sice už nejsou zdaleka tak roztomilí, ale... Posuďte sami:

Jen pro srovnání

Jen pro srovnání: loňské nejsledovanější video, hudební klip The Fox od norské bratrské komediální dvojice Ylvis, přilákalo za 4 měsíce 302 milionů diváků, dnes jich má 380 milionů - a kdo ví, kde bude za šest let... Když ale vezmete v úvahu náklady, které filmaři vynaložili na snímek plný lidí, kostýmů a triků s krátkou rodinnou momentkou ze života dvou malých bráchů, Charlie by nejspíš vyhrál...

Ylvis: What Does The Fox Say?

Uznejte sami, kame se hrabou profíci s hudebním klipem...

video: YouTube

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Videa: Co rozesměje mimino? Trhání papíru a chrochtání!

Cena za práci na mateřské? 55 000 Kč měsíčně!

Psí pojištění: Záchrana života, nebo vyhozené peníze?

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama