reklama

Velikonoční soutěž o vína za deset tisíc korun

Na sváteční velikonoční tabuli patří dobré víno. Připravili jsme pro vás soutěž, ve které máte možnost vyhrát jeden z deseti kartonů kvalitního vína z vinařství Skalák.

Foto: iStock

Velikonoce jsou svátky tradic, které se liší od rodiny k rodině. Ať už je to pletení pomlázky, barvení vajíček nebo pečení beránka či perníčků. Spousta z nás si svátky jara nedokáže představit bez přípravy tradičních jídel jako je nádivka, husa nebo pečené jehněčí. K těmto jídlům je dobré podávat kvalitní víno.

Žena.cz pro pro vás ve spolupráci s e-shopem HNvino.cz připravila velikonoční soutěž, kde si můžete zahrát o kvalitní moravská vína z vinařství Skalák v hodnotě 10.000 Kč, která doplní vaše sváteční menu.

Jedním z vinařství, prezentujících svá vína na www.hnvino.cz, je vinařství Skalák, jehož vinné sklepy najdeme ve Skalce u Kyjova na Moravě. Své pojmenování dostalo podle nedaleké skály, která je v chřibském podhůří zcela ojedinělým jevem. Vinařství založil v roce 2003 Luděk Šebesta, který vinný sklep zakoupil od bývalého zemědělského družstva Ježov. 

Soutěž probíhá od 29.3. do 5.4. 2018. Deset z vás získá podle pravidel soutěže po jednom kartonu vín z portoflia vinařství Skalák, která jsou v nabídce HNvino.cz.

Jak můžete soutěžit?

Pravidla jsou jednoduchá - více zde. Stačí odpovědět správně na otázky a být se svým tipem o celkovém počtu soutěžících nejblíže správnému počtu.

Aktuality sledujte na FB profilu HN víno. Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.hnvino.cz.

Výherci:

Eliška V. z Nového Jičína
Alena H. z Nošovic
Petra H. ze Smečna
Gábina Z. z Opařan
Lenka P. z Chvaletic
Zdeněk K. z Bechyně
Tomáš K. z Prahy 10
Alžběta M. ze Zátor
Petr P. z Netolic
Zdeněk C. z Bohumína

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama