reklama

Utíral prach ponožkami, aneb Když je táta trochu mimo

Muži. Někdy v nich dokážeme vidět pány tvorstva, jimiž touží být. Jindy ovšem nastanou situace, kdy se nad nimi nedokážeme ubránit úsměvu.

Foto: Isifa/Thinkstock

Milujeme je. Jsou to naši manželé, synové, otcové, bratři. Prostě muži. Někdy v nich dokonce dokážeme vidět ty pány tvorstva, jimiž touží být.

Jindy ovšem nastanou situace, kdy se nad nimi nedokážeme ubránit úsměvu. Nebo spíš hurónskému smíchu nad tím, jak jsou roztomilí - a úplně nemožní. Posuďte sami…

Stejně se budou prát!

Podobné perličky si obvykle vyprávějí přítelkyně nad kávou. Nemají jejich milované shazovat - jsou to přece jejich milovaní - jen pobavit. Našli jsme pro vás v maminkovských diskuzích na internetu pár perliček, které vyloudí úsměv na tváři i vám.

Čtěte také: Dal mi kopačky, prý jsem moc upovídaná

  • Nedávno jsem mého drahého nachytala, jak na televizi utírá prach ponožkami. Na můj zděšený výkřik reagoval slovy: "No co, stejně se budou prát!"
  • Uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme ji a já napustila vodu do hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala se, jestli má hlad. Odpověděl, že už dojedl tu polívku…
  • Dcera byla v jeslích a tatínek ji šel konečně poprvé vyzvednout. Řekla jsem mu: "Jitka má kyblíček." Pro nás ženský je samozřejmé, že se jedná o značku na šatně. Co myslíte, že hledal? Samozřejmě kýbl, ve kterém má dcera oblečení! No není to poklad?
  • Jednou večer můj muž jen tak mimochodem povídá: To jsem ani nevěděl, že máme pračku se sušičkou!" Já na to: "Však taky nemáme." On: "To je divné. Vypral jsem prádlo, a když jsem ho vyndal, tak bylo suché! Ale stejně jsem ho pro jistotu pověsil na balkon, aby doschlo!" Ano, prádlo bylo suché - nepustil vodu. Pračka tudíž neprala, on vyndal špinavé fusekle a v klidu je pověsil na balkon, aniž by si čehokoli všiml…
  • Syn byl na podzim s tátou na víkend v horách. Přijeli a kluk měl na sobě pyžamové kalhoty. „Koupila jsi mu nové tepláky, ne?" ujišťoval se táta. Synek prostě běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách. V čem spal, to netuším. Ale hory s tátou se mu moc líbily.
  • Muž jel výjimečně do práce autem. Stál u semaforu, tak chtěl využít čas tak, že si koupí noviny. Rychle vystoupil z auta, doběhl ke stánku a najednou vidí, jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí. Dohonil ji a dojel s ní do práce. Když se vracel, vzpomněl si, že ráno vyjel autem, a ono nikde! Tak nahlásil ztrátu na policii. Myslím, že policajti se mu smějí ještě dnes.
  • Včera jsem pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta, a zapomněla jsem si vystříkat plech olejovým sprejem. Tak s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď, když se mě ptal s mrknutím oka:  "Teď, když děti ještě nespí?"

Mluviti zlato...

Ženy toho odjakživa napovídají víc než muži. Jazyk je jejich zbraní. O čem všem - kromě mužů - si mezi sebou vyprávějí? O dětech - jak se jim daří, v čem vynikají a v čem zklamaly. O své rodině a přátelích - co kdo řekl, vyvedl... Prostě drbou. O své postavě, kráse, vzhledu - a většinou kriticky, přestože k tomu často není zjevný důvod. O svých milostných aférkách - což obvykle doprovodí větou: Ale nikomu to neříkej! No ano, i maminky si občas mezi sebou vyprávějí o sexu…

Co si vyprávíte s kamarádkami vy? Také své muže s láskou tak trochu pomlouváte? O tom si můžete s ostatními ženami popovídat pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Slova, která vraždí dětskou lásku: znáte je?

Bridey Murphy: Nejslavnější reinkarnace všech dob

Konec hádkám: Naučte se správně komunikovat s mužem

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama