reklama

Soutěž: Osvětlení do dětského pokoje pro příjemné usínání

Každý rodič si přeje, aby jeho dítě vyrůstalo v pohodě a s pocitem bezpečí. V dnešní době je mnoho způsobů jak ratolestem vše dopřát, třeba v podobě nejrůznějších pomůcek, kterými vybavíte dětský pokojíček či dokonce celý byt. Zpříjemněte děťátku usínání pomocí noční lampičky, kterou můžete vyhrát v naší soutěži.

Foto: iStock

Dost možná máte doma děťátko, které uložíte večer do postýlky, dáte mu pusu na dobrou noc a odejdete. Potomek pokojně usne a vy nic neřešíte. Jenže takovou idylku nemají ani zdaleka všichni rodiče malých dětí.

Jejich realita bývá jiná a usínání bývá náročné. Mnoho dětí se bojí zůstat v pokoji samo, a tak vyžaduje přítomnost rodičů, o čemž se pak vedou diskuse. Ponechme stranou, zda to je či není výchovné. Pro naši ratolest přeci chceme to nejlepší. Zpříjemnit usínání či chvíle, kdy se v noci náhodou vzbudí, můžete děťátku pomocí nočního osvětlení od firmy Abus, které můžete vyhrát v naší soutěži.

Ve hře je pět kusů dětských nočních lampiček JC8650 LILY, každá v hodnotě 915 Kč. Podmínky, jak je vyhrát, najdete zde.

Jde o noční osvětlení, které má mnoho funkcní jež oceníte. Kromě toho, že příjemné tlumené světlo vaše dítě uklidní, měří také teplotu v místnosti, což indikuje různým zbarvením. S plně nabitou baterií vydrží v provozu 45 hodin.  

Partnerem soutěže je firma ABUS CZECH s.r.o, více informací o produktu najdete zde.

Stach: Nenechám si vzít radost ze života. Dnes jsem klidnější, věda nám dala řešení | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama