reklama

Lucie Vondráčková má syna Matyáše! Čtěte rozhovor!

Zpěvačka Lucie Vondráčková porodila v neděli v Montrealu syna Matyáše. „Vždycky, když o tom pidižvíkovi začnu mluvit, tak mě kope jak pominutý. Takže o něm radši mluvit nebudu. Až se to naučí sám, řekne co potřebuje," řekla nám jen několik dní před porodem. Jaký bude Tomáš Plekanec táta? Jaká je láska, posvěcená manželským slibem? Jak zpěvačka zvyklá na pohyb prožívá těhotenství? Kde a s kým hodlá rodina trávit Vánoce? To vše se dozvíte v rozhovoru, který Lucie poskytla pro web Žena.cz.

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková | Foto: Jana Kovalovská

Zpěvačka Lucie Vondráčková porodila v neděli v Montrealu syna Matyáše. „Vždycky, když o tom pidižvíkovi začnu mluvit, tak mě kope jak pominutý. Takže o něm radši mluvit nebudu. Až se to naučí sám, řekne co potřebuje," řekla nám jen několik dní před porodem.

Jaký bude Tomáš Plekanec táta? Jaká je láska, posvěcená manželským slibem? Jak zpěvačka zvyklá na pohyb prožívá těhotenství? Kde a s kým hodlá rodina trávit Vánoce? To vše se dozvíte v rozhovoru, který Lucie poskytla pro web Žena.cz.

Kde se cítíte být doma?

Samozřejmě v Čechách. Prožila jsem tam třicet let svého života. Ale taky jsem měla možnost hodně cestovat, protože jsem takový menší fanatik do cizích jazyků. A z těch zemí, kde jsem byla, mi nejvíc přirostla k srdci Anglie a Kanada.

Na Vánoce budete v Kanadě, nebude se vám případně stýskat po Čechách?

Budu tu už druhé Vánoce. Asi kdyby nepadal sníh, byla bych trochu smutná, ale takhle je všechno hodně podobné jako u nás. Jen ty teploty jsou o pár desítek stupňů nižší. Ale to je drobnost.

Přijede za Vámi rodina?

To bych po nich přece nemohla chtít! Aby na Vánoce trávili víc jak osm hodin v letadle! Víme, že se máme rádi, a nepotřebujeme kvůli tomu cestovat půl světa.

Vzpomenete si, jaký dárek Vám udělal největší radost?

Hodně vnímám vůně. Jsou pro mě důležité. Třeba když točím desku, tak ji mám pak spojenou s vůní, kterou jsem zrovna měla v té době ráda. Boomerang je G.Sabatini, Fenix je K.Minogue a Dárek Hugo Boss. Jednou jsem dostala míč, který voněl jako žvejkačka. Od té doby tu vůni nemůžu najít a balón už je dávno v čudu. Ale ten úplně nej nej dárek byl, když jsme si loni s Tomášem dojeli pro kocourka z útulku. To vám trochu změní život.

Už máte půlroční zkušenost - jaké je to být vdaná paní? Je rozdíl mezi velkou láskou a velkou láskou posvěcenou úřadem?

V ničem se neliší. Jen je ta láska časem ještě hlubší.

Prozradíte cokoli o miminku? Hodně kope?

Vždycky, když o tom pidižvíkovi začnu mluvit, tak mě kope jak pominutý. Takže o něm radši mluvit nebudu. Až se to naučí sám, řekne co potřebuje.

Jak snášíte těhotenství?

Vlastně často ani nevnímám, že těhotná jsem. Pořád chodím pěšky, pořád točím klipy a fotím a vymýšlím další projekty. Jen jsem nedávno dostala asi po patnácti letech šílenou chuť na jogurt.

Lucie Vondráčková právě vydává nové 2DVD s názvem 2×20

A nebojíte se, že vám poznamená postavu?

Ne. A když, tak co? Jsem zvykla cvičit. Nikdy jsem nebyla takový ten zázrak přírody, co sní všechno, a není to vidět. Sním víc, tak musím zabrat v tělocvičně a při tanci. Jsem v tomhle vycepovaná.

Jak na vás působí zdravotní péče v Kanadě? je tam jiný přístup k budoucí matce než v ČR?

Je to všude podobné. Všem jde o to, aby bylo miminko zdravé. Takže poslouchám a udělám, co bude pro něj nejlepší.

Chtěla byste mít víc dětí?

Mam sama bráchu a vím, jak je prima mít si s kým povídat a hrát s legem a stavět puzzle a zavodit v plavání. Jedno dítě je prima, ale dvě jsou perfektní.

Co myslíte, jaký bude Tomáš Plekanec táta?

Takový, jako je človek. Jedinečný.

Ještě ve vás doznívá radost ze stříbrného Zlatého slavíka? Co pro vás umístění znamená?

Nesmírně si toho oceněni vážím. Je od fanoušků a posluchačů. Pokud hodně pracujete, ocení vás. Pokud uberete, je to hned na výsledcích znát. Být čtyřikrát stříbrná pro mě znamená, že mě baví práce, která pak baví i je. To je moc fajn pocit a dává mi hodně energie v případech, kdy se někdo snaží mi ji vzít.

Co prozradíte o filmu Labyrint?

Jde o thriller, po delší době s hlavní ženskou hrdinkou. Není hyper krásná, takže na to se spoléhat nemůže. Musí zapojit mozkové zavity, pokud něco chce něco v životě dokázat a na něco přijít. A to se mi ve filmech líbí. Premiéra bude 12. ledna. Klip k filmu už běží a je i na DVD.

Kdy se chystáte do Čech a jak dlouho?

Přijedu koncem dubna. Čeká mě natáčení filmu a nové desky. Takže léto strávím u nás.

Děkujeme za rozhovor a přejeme krásné svátky a hlavně ať je vše s miminkem v pořádku!

Moc děkuji a přeji čtenářům krásné Vánoce!

Lucie natočila přes 40 klipů!

Úspěšná česká zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková připravila pro své fanoušky i tento rok předvánoční dárek v podobě nového 2DVD s názvem 2×20. „DVD je dvoj, protože jsme natočili víc klipů, než se na tu jednu placku stříbrnou vejde," říká s úsměvem Lucie. Ve spolupráci s vydavatelstvím Tommü Records sestavila edici všech svých videoklipů od roku 1993. Objeví se mezi nimi i všech pět, které již natočila letos. Po filmovém Labyrintu, tanečním duetu s Michalem Davidem Byla to láska, oblíbeném Absolutním Absurdistánu a klipu pro milovníky koček Kočičí na albu najdeme i nový, pohádkově folkový JMMR.  Jako bonus je na DVD zařazen i klip Štětec, ve kterém Lucka vystupuje se skupinou Street69.

„Nikdy by mě nenapadlo, že mám za sebou už víc jak 40 klipů. Neohlížím se moc často, myslím, že dívat se dopředu je jistější. Ale jednou za dvacet let se to dá," říká s úsměvem dvojnásobná držitelka ceny TýTý a stříbrná česká slavice, která se nadále pohybuje i na dráze herecké. „Skoro nevěřím, že se nám to povedlo! Ale v létě jsem dostala nápad, že bychom mohli dát dohromady těch pár klipů, které jsme za těch dvacet let natočili. Nakonec je z toho 2DVD, protože z těch „pár" se vyklubalo čtyřicet! Je docela legrační vidět dvanáctiletou holku zpívat E.T. nebo Marmeládu. Ještě do šestnácti let jsem se v klipech vůbec nelíčila. Ted už je na hudební scéně všechno jinak. To DVD jer vlastně pro pamětníky. Nebyli vizážisté a stylisté už vůbec ne," dodala pro Ženu.cz.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama