reklama

Jsem zvrhlá? Sním o sexu se synem své kamarádky...

"Nejenže se představuji, co by se stalo, kdyby... Bohužel vím taky, že by to šlo," napsala nám čtenářka Markéta z Brna. Přesto odolává.

Foto: Thinkstock

"Představuji si věci, které by ctihodnou dámu po padesátce neměly napadnout. A vlastně ani před padesátkou ne," napsala nám čtenářka Markéta z Brna v poněkud neobvyklém mailu.

"A nejenže se představuji, co by se stalo, kdyby... Bohužel vím taky, že by to šlo. O to mi všechno přijde těžší," říká dávno šťastně rozvedená máma s dospělou dcerou a rozmařilou chutí na mladé zajíčky.

Přesto odolává. A dobře ví proč. Dělá ale dobře?

Snít je povoleno. Ale jen snít!

Přehoupla se jí čtyřicítka, dcera žije na studentské koleji, manžel zmizel v trapu s milenkou o mladší dvacet let. Vypadá o hodně mladší, cítí se být v nejlepších letech. A kolem běhá tolik krásných, mladých chlapů - svěžích a neokoukaných!

"Na každém rohu potkávám své vrstevníky, dobře oblečené, prošedivělé šviháky, vedle kterých cupitají dívenky ve věku mé dcery. A kdyby jen cupitají! Tak důvěrně se holčičky k tatínkům rozhodně nechovají! Tak proč si také neužít mladého těla!" přemýšlí.

Doporučujeme: Čtyřicítka na krku? Pořiďte si zajíčka!

Nezáleží na tom, jestli toužíte po kolouškovi z nudy, strachu ze stárnutí, kvůli podpoření sebevědomí nebo prostě jen pro potěšení. "Snít je snad povoleno - ale v tomto případě je třeba rozeznávat realitu a sen," dodává. Proto také rychle couvla, když jí začal příliš velkou pozornost věnovat syn její kamarádky.

"Ale něco jiného je poválet nezávazně peřinu s nabušeným mladým sportovcem, který to považuje za zářez do pažby stejně jako já. A něco jiného je nechat se svést (úsměvné!) zranitelným mladým mužem, jenž by potřeboval obdiv a lásku své vrstevnice s výhledem na založení rodiny."

Kolouška jen na chvilku!

Na místě ostatně není je odpovědnost vůči tomu druhému. V úvahu je třeba vzít také svou vlastní zranitelnost.

"Se zajíčkem musíte vědět, že to je jen pobavení. O pětadvacet let mladší chlap s vámi rozhodně nezůstane. Chce si jen užít, fascinuje ho, co všechno už o svém těle víte, že nemáte žádné zábrany, že si s vámi zkusí to, co mu mladé holky v posteli odpírají. Vy za to máte skvělé potěšení s jeho tělem, které byste jinak vídala jen na plakátech," shrnuje čtenářka Jana, která si z balení zajíčků udělala koníček.

Čtěte také: Zamiloval se do mě syn kamarádky. Je mu 16

Táhne jí na padesát a s manželem má už jen platonický vztah. "Jsem pohledná, sexy, dovedu být rajdou, která chlapy rajcuje. Cíleně se tím cíleně bavím. Jsem s mladším chlapem dva, tři měsíce, pak si jdeme po svých. Nevím, jestli muž něco tuší, ale každopádně nic neříká, nic nevyčítá," dodává.

Nabídka a poptávka: 20 a 40 let

Co přitahuje mladé chlapce ke starším ženám? Sama příroda. Křivka sexuální touhy probíhá u mužů a žen během života odlišně. Muži se ocitají na vrcholu poměrně záhy, okolo devatenáctého roku života, ženy až tak kolem pětatřicátého. V tomto období se křivky obou pohlaví protínají. Mužská pak prudce klesá, u žen je pokles mírnější.

V milostných hrátkách je tedy žena po třicítce dvacetiletému chlapci důstojnou partnerkou. Oceňuje její vyzrálou erotiku a sexuální zkušenosti, ale i nadhled a vyrovnanost. Muži kolem čtyřicátého roku se naopak blíží touhám mladičkých žen. Dvacetileté dívky zkušené pány obdivují, představují pro ně vzor a učitele, někdy také sociální jistoty.

Zaujme vás: Měla jsem otce i syna, a cítím se jako coura

U obou věkově nevyrovnaných párů nemá obvykle vztah dlouhého trvání. Mladší partner/ka ze vztahu časem vyroste a začne se ohlížet po někom věkově přiměřenějším, s kým by mohl/a založit rodinu. Rozchod je tedy více než pravděpodobný.

Než k němu dojde, mohou si starší partneři nezávazně užívat, ale neměli by podlehnout hormonům a ztratit smysl pro realitu. Jinak může následovat docela tvrdý dopad na pozadí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

5 nejdražších panenství světa: Prodaly se za miliony?

Výchovné tresty, které opravdu fungují

Když je partner mladší: Výhody a nevýhody zajíčků

Může být první českou rabínkou: Bude trvat, než se společnost z antisemitismu vyléčí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama