reklama

Černobílé logo Reserved patří k populárním módním obchodům, které se dají najít po celé Evropě. Zdobí pestrou paletu oblečení, módních doplňků i obuvi. Nezaměřuje se pouze na ženy nebo pouze na muže. Je všestrannou značkou, která vyhoví každému se zájmem o atraktivní módu. Oslovuje širokou skupinu lidí, bez ohledu na pohlaví, věk nebo vkus. Oslovila i vás?

O značce Reserved

Značka Reserved je spojena s oblečením i obuví, patří k módním obchodům. V současnosti se úspěšně prosazuje na mnoha trzích - více než tři stovky obchodů lze navštívit ve více než desítce zemí. Obchody Reserved jsou k dispozici i českým zákazníkům v Praze, Brně nebo Ostravě. Nabízí nejenom oblečení Reserved, ale i další oděvní značky.

Vytříbená elegance ve spojení s jednoduchými a čistými liniemi, střídmost barev i originalita v podobě nadčasového čtverce s bílými písmenky „re“ - tak vypadá logo Reserved i hodnoty, které vyznává.

Historie obchodu Reserved

Kořeny značky Reserved sahají do Polska 90. let 20. století. Její vznik se pojí s aktivitami společnosti LPP S.A. zaměřené na design a distribuci módního oblečení.

Zakladateli Reserved se stali majitelé LPP Marek Piechocki a Jerzy Łubiance, kteří v roce 1995 začali realizovat vizi o vlastní módní značce. První obchod pod hlavičkou Reserved otevřel své dveře v roce 2000, brzy ho následovaly další a další prodejny. Do České republiky vstoupila Reserved v roce 2002.
V roce 2009 společnost ovládla další oděvní značky - House a Mohito, aby se stala největším oděvním řetězcem v Polsku a jedním z nejvýraznějších hráčů celého módního světa. Sídlem společnosti je polský Gdaňsk, obchody s oblečením Reserved, House, Mohito, Cropp Town či Sinsay se však dají navštívit v mnoha zemích.

Oblečení v Reserved

Obchody Reserved vynikají bohatým sortimentem. Prostřednictvím nových kolekcí přináší Reserved poslední trendy světové módy, ale i neotřelý styl mladých módních návrhářů. Reserved je otevřená novým talentům. Může tak nabídnout žhavou módu za velmi příjemné ceny.
Pro fanoušky značky a stálé zákazníky je navíc připravený věrnostní program a slevy, spolu s dalšími výhodami a bonusy.

Dámské oblečení Reserved

Dámské oblečení Reserved klade důraz na ženské linie. Nezřídka je charakterizují velké výstřihy i další ryze ženské prvky - třásně, volánky, designové ozdoby, zajímavé výšivky, korálky aj.

V dámském oblečení Reserved se rozlišují tři základní kolekce.
- Módní oblečení pro každý den nese označení Office. Zahrnuje také elegantní a formální outfit, včetně oblečení pro speciální příležitosti.

- Street fashion představuje ležérní módu pro různorodé využití, hodí se do práce i pro volný čas. Stejně jako další kolekce si i tato řada zakládá na ženskosti.

- Young je spojený s nápaditostí mladistvé módy. Toto originální oblečení je vhodné pro dívky a mladé ženy, které nechtějí zapadnout.

Pánské oblečení Reserved

Pánské oblečení Reserved kombinuje klasický vzhled s moderními prvky a extravagantními doplňky. Elegance se snoubí s komfortem a stylem, nechybí však ani nádech ležérnosti.

Základní kolekce pánského oblečení jsou tři.
- Módní řada City je určená pro muže, kteří chtějí zaujmout. Tato kolekce bude vyhovovat všem mužům toužícím po tom být šik. Hodí se pro méně formální příležitosti, volný čas i divokou jízdu nočním městem.

- Casual je praktickou kolekcí, skýtající vysoký stupeň komfortu. Pohodlné a funkční oblečení je oceňováno i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Uplatní se při outdoorových aktivitách, ale i ve městě.

- Atraktivní řada mladistvého oblečení nese název Young. Vyniká nevšedními střihy, barvami a motivy. Součástí kolekce jsou i džíny a džínová móda.

Dětské oblečení Reserved

Dětské oblečení Reserved skýtá mnohem více než pestré barvy, veselé motivy a líbivé vzory. Nabízí také funkční prvky, komfortní přírodní materiály a široké praktické použití dané tím, že jednotlivé kousky se vzájemně skvěle kombinují.

Kolekce Reserved Kids představuje oblečení mnoha podob, které vyhoví nejmenším dětem, batolatům, stejně jako předškolákům, školákům či teenagerům.

Jaký je styl Reserved?

- Moderní. Reserved je ikonou módního průmyslu, udává tón v oblasti módy pro nejrůznější příležitosti.

- Kosmopolitní. Oblečení Reserved vyhovuje mnoha lidem po celém světě, bez ohledu na pohlaví, věk či rodinný status. Je zajímavé pro všechny, kteří mají vlastní charakter a dokážou ocenit komfort a kvalitu.

- Originální. Oblečení Reserved se připravuje pouze v malých sériích, to zvyšuje jeho prestiž. Zároveň nabízí neotřelé prvky a jedinečný vzhled.

Související články

reklama
reklama
reklama