reklama

7 vánočních receptů, které stojí za pozornost: Cikánské řezy vás dostanou

Dobrých receptů není nikdy dost a do Vánoc ještě pár dnů zbývá. Možná už vám chybí inspirace a třeba ji najdete u nás. Podívejte se na pár vánočních receptů, vyzkoušejte třeba nepečené varianty cukroví na poslední chvíli nebo vynikající cikánské řezy.

Prohlédnout grafiku
Foto: archiv PR

Čas letí jako bláznivý… A Vánoce jsou skoro tady. Pokud máte pocit, že ještě nemáte vše rozmyšleno a na svátečním stole by mohlo něco chybět, máme pro vás pár sladkých tipů.

  Napříč generacemi jsou nejoblíbenějšími druhy linecké a vanilkové rohlíčky, Hned za nimi se drží vosí hnízda. Mladí do 35 let si na Vánoce rádi dopřejí i perníčky. Pracny a nepečené cukroví se naopak těší největší oblibě u lidí nad 54 let. (zdroj Ahold) linecké

Pečení cukroví je v Česku tradiční záležitost a Vánoce bez něj si umí představit jen málokdo z nás. Není nutno mít hned patnáct druhů, na druhé straně inspirace není nikdy dost. 

Dnes existuje spousta "odlehčených" variant cukroví i druhy podle speciální bezlepkové receptury. Fantazii se - ani v případě cukroví - meze nekladou a na své si přijde snad úplně každý. Další inspiraci můžete načerpat například na webu Albert.cz, kde najdete i spoustu dalších rad a návodů, jak připravovat různé druhy jídel a pohoštění. 

reklama
reklama