reklama

Nový sitcom PanMáma slibuje divákům svérázný humor, nadsázku a ironii. Seriál je adaptací britského sitcomu Mrs. Brown´s Boys. Diváci ho mohou sledovat na obrazovkách Tv Nova od 26. srpna 2013 nebo v archivu televize na voyo.nova.cz. Kromě Milana Šteindlera v sukních se v seriálu objeví Vanda Hybnerová, Berenika Kohoutová, Roman Štabrňák a další.

O sitcomu PanMáma

Šedesátiletá vdova Jarmila Beranová je matkou pěti dětí. Své ratolesti vychovává s ostrým přístupem a nebojí se používat sprostých slov. Středobodem jejího života jsou právě potomci, jejichž pokročilý věk si stěží uvědomuje, a snaží se řídit jejich životy ocelovou pěstí matky pluku, jako za starých časů. Do role Jarmily byl po dlouhých castingových večerech obsazen Milan Šteindler.

Děj se odehrává na Kladně v Kročehlavech. Režie se zhostil J. Novák

Koho uvidíte v pořadu PanMáma?

Jarmila Beranová

Svérázná šedesátnice patřící do nižší střední třídy je vybavená drsným slovníkem a pevnou rukou, kterou řídí celou svou rozvětvenou rodinu. Musí mít vždy poslední slovo a nic se nemůže dít jinak, než si Jarmila přeje. Za touto maskou matróny se ale skrývá láska a starostlivost k vlastním dětem.

Hugo

Lehce povrchní, uhlazený homosexuál je uvnitř velmi přecitlivělý a dokáže ho rozplakat i romantický film. Svoji sexuální orientaci se snaží své matce vysvětlit dlouho a marně. Huga si zahrál Jakub Žáček.

Káča

Káča je jediná dcera Jarmily, jejíž postavu zvárnila Vanda Hybnerová. Těžištěm jejího života je psychologie, kterou studuje a aplikuje na své rodině. Neustále s někým randí, ale štěstí na chlapy rozhodně nemá. Dokonce už má za sebou jedno neúspěšné manželství.

Honza

Nejstarší syn a zároveň nejsamostatnější. Živí se jako tesař, a i když je pracovitý a poctivý, kariérní postup ho nečeká. Neumí totiž číst a psát a jeho tajemství dříve nebo později vyjde najevo. V roli Honzy uvidíte Martina Sobotku.

Marek

Pracuje v reklamní agentuře a neustále chodí v převlecích za věci nebo plyšová zvířata, podle toho, jakou kampaň právě dělá jeho agentura. Jeho budoucí ženou je Maruška, dcera Valerie. Markovu postavu ztvárnil herec Roman Štabrňák.

Děda

Otce zesnulého manžela paní Jarmily se zhostil Rostislav Novák. Zůstal na krku, a je tak trochu jejím šestým dítětem.

Valerie

V roli budoucí Jarmiliny snachy můžete vidět Valerii Zawadskou. Je rádoby moderní a elegantní dámou, a to je pro Jarmilin ostrovtip nahrávka na smeč.

Další seriálové postavy

Luděk - Vojtěch Záveský
Věra - Zdena Hadrbolcová
Matouš - Filip Rajmont
Doktor - Ladislav Županič
Marie - Berenika Kohoutová
Markéta - Kateřina Janečková
Michal - David Matásek
Kája - Otto Kallus

Související články

reklama
reklama
reklama