reklama

Seriál Obchoďák vtrhl na obrazovky Prima TV na podzim 2012. Jde o prostředí obchodního domu, kde se dozvídáme o životě třech hlavních hrdinek, Vandy, Dáši a Simony. Podívejte se do zákulisí nákupního centra Arkády na Pankráci. Seriál Obchoďák můžete sledovat v úterý a ve čtvrtek na Prima family ve 21:40.

Obchoďák se natáčí podle námětu Lucie Konášové v režii Petra Slavíka a Petra Zahrádky. V hlavních rolích se objeví Tereza Kostková, Martin Trnavský, Petr Kostka, Pavel Kříž, David Matásek, Ondřej Sokol, Taťána Medvecká, Nela Boudová nebo Olga Lounová.

Seriál se natáčí v prostorách nákupního centra Arkády na Praze 4.

O seriálu

Vanda, Dáša a Simona si jako malé holky slíbily, že až budou velké, budou nejkrásnější a nejšťastnější na světě. Vždycky budou držet při sobě.

Dámy se setkají po letech a my uvidíme ženy ve středním věku, které spojí dohromady jedno nákupní centrum. V Obchoďáku všechno začíná a vše se děje. Vanda je ředitelka obchodního centra, Dáša, její sestra je majitelkou butiku a Simona, prodavačka je kamarádka z dětství.

Vanda žije prací a pro svou dceru a matku. Její sestra Dáša má s matkou napjatý vztah a žije spokojený rodinný život ve vlastním bytě. Otevřela si obchod se spodním prádlem. Simoně skončil rodinný život, její manžel podnikal za hranicí zákona a ona už to nemohla snést. Má strach o sebe a syna Fanyho. Začáná žít nový život jako pomocná síla v potravinách.

Uvidíme, kam se život věčně upracované Vandy ubere, když potká velmi šaramantního houslistu. A co se teprve bude dít s Dášou, která touží po penězích a zatím nemají ani na opravu ohořelé kuchyňské linky, protože její manžel učitel toho zrovna moc nevidělá a obchod také nejde podle představ.

V seriálu Obchoďák sledujte i Simonu, pro kterou život bez peněz nebude zrovna jednoduchý. Uvidíme, zda ji s tím pomůže sympatický právník Ivan nebo šéf ochranky.

Související články

reklama
reklama
reklama