reklama

Zobrazená ňadra a načechrané sukně mužů. Pařížský týden módy v mnohém překvapil

Týden pánské módy pro podzim/zimu 2022 se v Paříži nesl v duchu velké vzpomínky na návrháře a ředitele této odnože v módním domě Louis Vuitton Virgila Abloha. Na mole se objevily i modely, které vzbudily výraznější reakce.

Prohlédnout grafiku
Foto: Reuters

V úterý 18. ledna odstartoval týden pánské módy ve francouzské metropoli, letos byl výrazně ovlivněn důsledkem koronavirové situace. Celkem 17 návrhářů včetně Loewea, Ricka Owense či Diora Hommea uspořádalo osobní přehlídku v průběhu týdne své přehlídky, zbývajících 52 značek muselo kvůli pandemickým opatřením prezentovat své modely částečnou fyzickou prezentací a prostřednictvím digitálního přenosu. 

Letošní pařížský týden pánské módy se konal poprvé bez účasti ředitele pánské módy značky Louis Vuitton Virgila Abloha, který zesnul vloni v listopadu. Jeho poslední vytvořená kolekce pro muže demonstrovala nejen jeho typický rukopis, dala příležitost si na něj zavzpomínat. Tuto příležitost si nenechali ujít jeho blízcí přátelé, kteří společně vzdali hold návrhářově odkazu.

reklama
reklama
reklama