reklama

Zima je konečně tu: Jak vypadat dobře a nezmrznout?

Prohlédnout galerii
Foto: Žena

Tyhle dny jsou, co se módy týče, jedny z nejhorších. Buď je vám venku zima, anebo si v obřím péřovém kabátě připadáte jako sněhulák. Pomůžeme vám vyřešit oba tyto problémy.

Klíčem je vrstvení a výběr těch správných vrstev, z nichž každá musí alespoň trochu hřát. Když si totiž vezmete bavlněné bílé tričko, na něj košili a na ni svetr či kardigan, stačí vám tenčí kabát, který úplně neschová veškeré vaše křivky, než kdybyste měla třeba jen tu košili.

Buď košili nebo kardigan můžete také vyměnit za sako, nebo klidně ještě jednu bundu. Pod parku či kabát klidně oblékněte džínovou bundu, kterou jste doteď nosila jen na jaře a v létě. To samé platí s vaším oblíbeným koženým křivákem. Pokud ho chcete nosit i v zimě, vezměte si pod něj ještě jednu vrstvu navíc a zima vám nebude. Případně na něj můžete vzít třeba kožešinovou vestu.

Čtěte také: Nejlepší kabelka na zimu? Plstěná, z kožešiny i kožená

Při vrstvení se vůbec neohlížejte na to, zda jsou jednotlivé kousky stejně dlouhé. Nosí se nedbalá elegance, a tak toho využijte a nechte zpod bundy vykukovat svetr končící v půli stehen. Celkový outfit to (nejen barevně) rozbije a ozvláštní.

Pro tyto účely jsou naprosto dokonalé volné zavinovací kardigany či široké svetry všech možných střihů. Zabalíte se do nich jako do deky a zima si na vás nepřijde.

Péřových bund a kabátů se ale vůbec vzdávat nemusíte. Jen při jejich koupi vybírejte ty nejtenčí a vypasované, ať vás nepromění v kouli. Péřové kusy vždy vypadají lépe rozepnuté, proto mějte po ruce dlouhou pletenou šálu, která ten prostor vyplní. Její cípy můžete nechat volně viset až pod spodní lem bundy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Růžová v padesáti? A proč ne, když máte odvahu a vkus

Čím se maže Madonna, Jennifer Lopez či Heidi Klum?

Fotogalerie: Netradiční sauny z celého světa

reklama
reklama
reklama