reklama

Proměna: I v 60 můžete být kočka!

Dnes pro vás máme již třetí čtenářskou proměnu, za kterou by se nemusel stydět ani slavný VOGUE. Rozhodli jsme se totiž, že s novou podobou postupně budeme měnit i obsah. Chceme dělat věci nově, moderněji a co nejzajímavěji. Podívejte se, stojí za to!

Foto: Pavlína Jarošová

Dnes pro vás máme již třetí čtenářskou proměnu, za kterou by se nemusel stydět ani slavný VOGUE. Rozhodli jsme se totiž, že s novou podobou postupně budeme měnit i obsah. Chceme dělat věci nově, moderněji a co nejzajímavěji. Podívejte se, stojí za to!

Mnohé z vás jistě znají náš projekt Každá žena může být modelkou, který pravidelně chystáme s Michalem Zapomělem. Myslíme si, že každá žena je krásná, každá žena může být modelkou a není to o postavě, ale o pocitu a možnostech. Stačí mít dobrého kadeřníka, stylistu, vizážistu, fotografa...

Koncem června jsme pro vás měnili 5 různých žen.

Před objektivem jsme měli studentku, čerstvou maminku ale i paní v důchodovém věku. Dnes pro vás máme paní Libuši. Usměvavá dáma za námi přijela z Písku. Letos oslavila šedesátku a důchodový věk si užívá po boku svého manžela cestováním, zahrádkou, kulturou a dobrou knížkou, kterou si nejraději čte na zahradě svého domu. Z výsledku proměny byla nadšená, nám její nadšení činilo radost - a doufáme, že ji budete sdílet s námi.

PODÍVEJTE SE DO GRAFIKY VLEVO!

Celou proměnu vedl Michal Zapoměl - kreativní ředitel Alterny, styling Natálie Host, video Kamil Příhoda a nádherné fotografie pořídila Pavlína Jarošová. Obrovské díky patří salonu Portrait by Michal Zapoměl, kde dámám radikálně měnily účesy a barvy.

Jak se vám  dnešní proměna líbila? Napište nám v diskuzi pod článkem.

A máme pro vás ještě dvě zprávy:

Chcete se stát také naší modelkou a zaplnit stránky Žena.cz svými fotkami? Přihlašte se na [email protected]! Pošlete pár vět o sobě, aktuální fotografie, míry, kontakt a třeba se štěstí usměje i na vás! Na září totiž chystáme další super akci!

Jste kadeřnice či kadeřník a hledáte práci? Chcete pracovat v centru Prahy po boku třetího nejlepšího kadeřníka na světě? Pošlete své CV na adresu [email protected] a jděte za svým snem!

Již příští týden vám odhalíme čtvrtou dámu a máte se opravdu na co těšit!

A ještě jeden malý tip na konec - v grafice (levý sloupec) se vám po najetí myši na obrázek celá fotka zazoomuje! :) A nezapomeňte si prohlédnout i fotky z backstage, ať víte, jak to celé vzniklo.

Prohlédněte si i předchozí díly: Proměna Markéty a Markéty by Michal Zapoměl (vlevo)

Hartl: Táta měl strach, že jsem na kluky. Uklidnil ho plakát sexsymbolu | Video: Martin Krepindl, Jakub Zuzánek, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama