reklama

Trendem roku jsou barevné džíny, vedou i šílené vzory. Vybrat z nich není snadné

Džínovina je oblíbená látka, která nikdy nevyjde z módy, v každém cyklu vždy získá nějaké trendové osvěžení. Loni došlo k rozloučení se slim džínami a vítaly se oversize střihy. Letošek nahrává barevnému denimu.

Na své přehlídce Chanel představil růžové džíny, čímž odstartoval novou módní vlnu barevných kalhot, která letos povládne. Prohlédnout grafiku
Na své přehlídce Chanel představil růžové džíny, čímž odstartoval novou módní vlnu barevných kalhot, která letos povládne. | Foto: Reuters

Když módní dům Chanel při představení kolekce jaro/léto 2021 poslal na módní molo modelku ve žvýkačkově růžových mom jeans, byl to jasný signál, že trend barevných džínů bude všudypřítomný i v roce 2022. Barevný denim je jedním z trendů, jenž velmi rychle přebral moc na sociálních sítích. Najdeme v něm růžové džíny Zara, které se staly virální na TikToku, denim s potiskem, který je oblíbený u módních elit, jako je modelka Gigi Hadidová nebo herečka Olivia Rodrigoová.

Džíny byly, jsou a vždy budou jedním z nepostradatelných kousků oblečení v šatníku, který se hodí kdykoliv a skoro k čemukoliv. Nyní se díky barvám a své nesmrtelné praktičnosti dostávají znovu do centra pozornosti. A je jasné proč: barevný denim radikálně promění celý outfit a lze jej velmi snadno sladit.

V případě stylingu sáhněte po pastelových tónech stejné barevné škály nebo dvoubarevných proužcích. Neutrální černá a bílá jsou další životaschopnou možností, kterou nic nezkazíte.

Podívejte se do naší galerie a nahraďte klasické modré džíny odvážnějšími variantami. 

reklama
reklama
reklama