reklama

Proměna Leony: Toužila jsem radikálně změnit vzhled!

Do dnešní proměny přijela mladá maminka Leona s touhou změnit radikálně svůj vzhled. A tak se tedy tým Salonu Oskar pokusil dodat jí ten správný glanc a styl. Leoně se proměna velmi líbila a sama říká, že se po proměně cítí mladší o několik let. A jak se její proměna líbí vám?

Foto: Martin Gross

Do dnešní proměny přijela mladá maminka Leona s touhou změnit radikálně svůj vzhled. A tak se tedy tým Salonu Oskar pokusil dodat jí ten správný glanc a styl. Leona se proměna velmi líbila a sama říká, že se po proměně cítí mladší o několik let. A jak se její proměna líbí vám?

Jméno: Leona Jakabová

Věk: 24

Bydliště: Chomutov

Rodinný stav: vdaná, syn Martínek

Zaměstnání: mateřská dovolená

Co Vás přivedlo na nápad přihlásit se do proměny?

Inzerát na Facebooku salonu Oskar a změna je život, já změnu potřebovala.

Prošla jste již někdy proměnou?

Ano

Co se Vám na proměně líbí nejvíce?

Účes: líbí se mi změna barvy a promelírování, střih je úžasný. Líčení: super (díky za rady)

Přemýšlela jste, co s Vámi odborníci provedou?

Ano, přemýšlela a myslím, že skutečnost předčila moje očekávání.

Líbí se Vám celkově proměna?

Proměna je naprosto úžasná, cítím se o několik let mladší. Naprosto nemám žádné výhrady a mohu jen doporučit. Děkuji.

Kadeřnice: Kateřina Bedaňová

Vlasy potřebovaly změnit celkově vzhled. Byly velmi zesláblé, unavené, barva byla nevýrazná. Kadeřnice Katka zvolila regenerační přeliv s tmavě-hnědým odstínem, aby Leona byla výraznější. Střih vlasů zvolila hodně sestříhaný hlavně kolem obličeje, aby se Leoně udělal větší objem. Proměna dopadla výborně, Leona byla spokojená se změnou.

Make-up: Kateřina Bedaňová

Leona má velmi světlou pleť. Jejímu typu více sluší chladnější odstíny. Zvolila jsem jemnější make-up vzhledem k její pleti a oči jsem líčila do borůvkových a světle růžových odstínů.

Stylistka: Linda Radostová

Leona je mladá paní, které doporučuji nosit barevné a mladistvé oblečení. Barvy Leoně její obličej krásně rozzáří a dodají správný glanc a styl. Leona je menší postavy, proto bych doporučovala její postavu prodloužit například vyššími podpatky nebo správně zvoleným oděvem jako například sukně úzce střižená nad kolena, elastické kalhoty s delším topem přepásaným páskem.

Proměna se uskutečnila v Oskar salon hair creation, www.studio-oskar.cz

Foto: Martin Gross, www.martingross.cz
MARTIN GROSS PHOTOGRAPHY & GRAPHIC DESIGN STUDIO
Produkce: Milan ObstDámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama