reklama

Kohoutová, Herzigová i Deppová: Které známé hvězdy nenosí podprsenku?

Podprsenka, jak ji známe dnes, je tady už více než sto let. Pandemie ale s módní zvyklostí jejího nošení vydatně zamávala. Neváhaly ji odložit i slavné hvězdy.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Mezi dámy, které rády chodí bez podprsenky, patří hvězda seriálů Sexuální výchova a Koruna Gillian Andersonová. Ta v jednom ze svých příběhů na Instagramu přiznala, že zcela přestala nosit podprsenku. "Už vůbec ji nenosím. Nemůžu. Omlouvám se," řekla herecká hvězda. 

Po zveřejnění jejího intimního vyznání se spousta lidí přiklonila na její stranu a dala jí za pravdu. "Podprsenky už taky nenosím. Raději si obléknu tílko s integrovanou podporou. Je to mnohem pohodlnější," znělo v jedné z reakcí. "Gillian má absolutně pravdu, podprsenky jsou mučicím nástrojem! (Především pro ženy)," přibyl další komentář. 

Jeden z důvodů, proč se upouští od jejich nošení, je, že v době lockdownu si ženy zvykly na pohodlí, což podprsenka rozhodně nenabízí. 

Podívejte se do naší galerie na kulturní podhoubí vzniku podprsenky, na zdravotní důvody jejího nošení a také na celebrity, které se nenošením podprsenky proslavily. 

Mohlo by vás zajímat: Špičatá prsa symbolizovala ženskou moc

Špičatá prsa symbolizovala ženskou moc a vzdor vůči kritikům. Madonna je předvedla před 30 lety | Video: Aktuálně.cz

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama