reklama

Módní policie z Grammy: Výstřihy, až se zatočí hlava, a šaty, ze kterých jde strach

Letošnímu předávání hudebních cen Grammy dominovaly ženy. Podívejte se, které dámy dorazily na 63. ročník v róbě ve stylu "trefou do černého" a kdo výběrem outfitu šokoval. 

Prohlédnout grafiku
Foto: Reuters

Tento rok mohou vzkázat ženské vítězky svým mužským konkurentům: "Podívej, mám letošní trofej." Nejvíce gramofonů totiž obdržely právě zastupitelky něžného pohlaví. Jak to dopadlo s výběrem jejich šatů?

Letošní ročník se odehrál pochopitelně bez diváků a prostřednictvím virtuálního přenosu, který moderoval Trevor Noah z losangeleského Convention Center. Výkonem strhly největší pozornost zpěvačky Taylor Swiftová a Beyoncé, která se také stala rekordmankou v celkovém počtu vítězství v ženské kategorii. Obě dámy zazářily i výběrem svého outfitu, byť jedna vsadila na "malé barevné" a druhá na "malé černé".

S róbou jarní barvy trumfovala s počtem sošek i vzhledem rappová zpěvačka Megan Thee Stallionová, na jejíž výherní písni Savage v dané pěvecké kategorii se podílela i Beyoncé. Zatímco Taylor šla spíše po jemnosti, její dvě kolegyně působily se svou imagí dravěji.

Prohlédněte si naši galerii s těmi nejzásadnějšími modely z předávání letošních cen Grammy.

reklama
reklama