reklama

V seriálu Koruna jako nestydatě oblékaná milenka Charlese. Skutečnost byla jiná

Camilla Parker-Bowlesová, vévodkyně z Cornwallu, v neděli 17. července oslaví již 75. narozeniny. Druhá manželka britského korunního prince Charlese a zároveň jeho dlouholetá přítelkyně patří mezi nejlépe oblékané ženy ve Velké Británii. Nejraději přitom nosí košilové šaty základních barev a nezbytné klobouky.

Prohlédnout grafiku
Foto: Reuters

Camilla Parker-Bowlesová (dříve Shandová) se s princem Charlesem, následníkem britského trůnu, seznámila v roce 1970 prostřednictvím společných známých. Krátký románek však nakonec skončil rozchodem a sňatkem Camilly s poručíkem Andrew Parkerem Bowlesem.

Dlouholeté přátelství se však již v 80. letech rozvinulo v milenecký vztah, což vedlo k rozpadu manželství obou partnerů. Charles románek přiznal v roce 1994 a teprve po smrti princezny Diany se začali objevovat společně na veřejnosti. Camilla se tak stala jednou z velmi sledovaných žen Velké Británie. S princem Charlesem letos oslavili 17. výročí svatby.  

Vévodkyně z Cornwallu patří podle mnohých módních magazínů mezi nejlépe oblékané ženy Velké Británie a sází na klasické střihy a elegantní styl.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama