reklama

Ivana Chýlková slaví 50: I v tomhle věku můžete nosit tenisky i holiny

Prohlédnout galerii
Foto: Česká televize

Herečka Ivana Chýlková stále patří k nejkrásnějším českým ženám, a to i přesto, že zítra oslaví padesáté narozeniny. Inspirativní je nejen její práce, ale také její neotřelý módní styl. Nám se líbí především v civilu, kdy často chodí v teniskách, ale klidně i v holinkách. 

Ivana je důkazem, že si tyhle dívčí věci nemusí žena odpírat v žádném věku. Pokud je tedy chytře zkombinuje s elegantními a "dospělými" kusy.

V naší retrospektivní galerii však najdete i fotky z Ivaniných prvních filmů, abyste si mohli zavzpomínat, jak vypadala na začátku své kariéry. Kromě nich tu jsou i fotky z červeného koberce - to je totiž kvůli její výšce jediná chvíle, kdy herečka nosí podpatky. Pokud tedy máte stejný problém, můžete se od ní naučit, jak vypadat seriózně a společensky i bez podpatků.

Ivanin styl je zkrátka jednoduchý, ležérní a pohodlný. Vždy ale doplněný výraznými, avšak vkusnými šperky, decentním líčením a často výraznou barvou nalakovanými nehty.

Nejkrásnější na Ivaně je, že i ve svých padesáti letech si drží svůj kouzelný výraz holčičky, díky němuž ji miluje nejen Jan Kraus.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jezte syrové jídlo: Zkrásníte a omládnete. Máme důkaz

Zlomené srdce je oficiální diagnóza. Dá se z něj zemřít

reklama
reklama
reklama