reklama
 

Inspirace v každém věku: 21 nejkrásnějších outfitů Cate Blanchett

V českých kinech je nový film Cate Blanchett s názvem Carol. Není v něm o nicméně stylová než na červeném koberci, anebo v soukromí.

Foto: L'Oréal / Giorgio Armani

Cate Blanchett je takovou jistotou hned v několika ohledech. Jakmile má nový film, můžete si být skoro jisti, že její výkon bude dokonalý. Když víte, že se má objevit na nějaké akci, můžete se těšit, že její večerní róba bude patrit mezi ty nejobdivovanější.

Svým stylem však zaujme i v civilu. V květnu jí bude 47 let a obléká se seriózně. Přesto však nápaditě i barevně. Je důkazem, že na kreativitu (nejen tu módní) žena nemusí rezignovat v žádném věku. Ba naopak, Cate jakoby byla čm dál odvážnější.

V posledních měsících ji jednou vidíte v šatech zdobených barevným vyšíváním od hlavy až k patě, příště z materiálu připomínajícího lakovanou kůži. A pak si zase vezme téměř montérky.

Vzorem žen z celého světa je však i díky svému půvabu ve tváři. Má hladkou pleť bez chybičky, lichotivé líčení a velmi tvárné vlasy.

Nejnovější film Cate Blanchett Carol, který vypráví příběh zakázané lesbické lásky, měl českou premiéru ve čtvrtek 21. dubna, takže si ho určitě nenechejte ujít.

Pomsta odhozené manželky. Dianne se po rozvodu kvůli mladší milence náramně baví | Video: Instagram/Dianne Laurance
reklama
reklama
reklama