reklama

Barbora Bartáková: XL modelka v sexy fotografiích

Prohlédnout galerii
Foto: czmodels.cz

Málokterá modelka vám odpoví, že její nejoblíbenější jídlo je řízek s bramborovou kaší. Stejně jako se nenajde moc modelek, které si s kolegyněmi po přehlídce zajdou na dortík a kávičku, aby místo diet a hubnoucích prášků řešily chlapy.

Modelka Bára Bartáková je jiná, předvádí a reprezentuje svět tzv. "plus size" chceme-li "XL modelek" - a dostává se v něm na špici. Cestuje, předvádí a fotí pro nejpřestižnější značky, zkrátka si plní sen. Před rokem vyšel na stránkách Žena.cz s Bárou tento rozhovor, kde nám prozradila vše. Jak se stala modelkou, že si jen tak nemůže přibrat, ale ani zhubnout(!) 20 kilogramů (co by za to leckterá topmodelka dala, že?), jaké jsou její sny, jaké jsou její neřesti, jak to má s muži a mnoho dalšího.

Citujeme: Moc se těším, až mi nějaká blbka začne nadávat, a já jí řeknu: „Až za tu svojí malou prdelku budeš dostávat tolik peněz, co já dostávám za svojí, tak se spolu začneme bavit."

Míry: 100 - 73 - 109, výška: 176 cm, konfekční velikost: 40 - 42

Její mateřskou agenturou je Czechoslovak models, dále ji zastupují specializované agentury na plus size trh, například Brigitte Models - Mnichov, Joy - Milano, Milk Management - Londýn. Bára fotila již titulku magazinu SLink v Londýně, Burda Magazine v Paříži, začátkem ledna odlétá do Londýna na další booking a pak rovnou do Capského města. Je hodně vytížená a má velmi dobře našlápnuto být mezinárodně velice úspěšnou modelkou.

Více se o modelkách plus size dočtete zde >>

 

 

reklama
reklama
reklama