reklama

Baculatá modelka (118 kg) dobývá svět! Fotí pro Vogue

Tess Hollidayová je důkazem, že i se 118 kg můžete být sexy úspěšnou modelkou!

Foto: TessMunster / Facebook

O tom, že sny se plní, nás přesvědčil příběh Tess Hollidayové, která se rozhodla, že i přes svou nadváhu chce být modelkou a ukázat všem, jak mohou být ženy se svými kilogramy krásné a sexy.

Tess měří pouhých 165 cm, ale ručička váhy jí ukazuje 118 kg. I přesto nemá o práci modelky nouzi, uzavřela roční smlouvu s módním časopisem Vogue.

Dáma, která ví, co chce

Tess je nejen plus-size modelkou, ale také vizážistkou a blogerkou, která se snaží všem ženám zvednout sebevědomí. Rodačka z Mississippi o sobě říká, že byla vždy jiná než ostatní. Být malá a tlustá jí ve světě dospívajících dětí moc nepomáhalo. Ustát šikanu a posměšky ji stálo hodně energie.

Absolvovala několik castingů na plus-size modelku, ale nikdy se jí nepodařilo uspět. Nakonec se vrhla na práci vizážistky, která ji naučila, jak všem ukázat, že uvnitř velkého těla se ukrývá krásná a sexy žena.

Cesta za snem

Poté, co se odstěhovala do Los Angeles a vzala pár neplacených zakázek, se její modelingová dráha rozjela. Za několik měsíců se stala modelkou na plný úvazek. Objevila se v mnoha časopisech, televizních reklamách i na billboardech. Fotí plavky, večerní šaty, pin-up styl i prádlo.

Denně ve své schránce nachází děkovné dopisy od dívek, které díky ní pochopily, že krása může mít různé podoby. "Doufám, že ženy na celém světě se začnou mít rády, přijmou svou krásu a nebudou koukat na konfekční velikost," říká na svém webu tessmunster.com.

Módní značka Monif Clarke

Právě tato módní značka před deseti lety rozjela prodej nadměrných velikostí, které jsou speciálně navržené pro boubelky. V současné době pro ně Tess fotí plavky. "Chtěli jsme naše zákaznice přesvědčit, že i ony mohou mít krásné věci. Vždy jsme však fotili na štíhlejších modelkách. Jsem ráda, že oblečení můžeme nyní ukázat i na modelce jako je Tess," říká paní Clarke pro Daily Mail, která sama přiznala, že větší oblečení začala navrhovat a prodávat kvůli své plnoštíhlé postavě.

"Když si kupuji plavky, pak je pro mě důležité se v nich cítit dobře. Je skvělé nosit něco, co je roztomilé a zároveň sexy," říká Tess.

Nemusím žít bez lásky

Ani milostný život není v jejím případě žádná nuda. Tess má báječný vztah s australským podnikatelem Nickem Hollidayem, kterého si před pár měsíci vzala. "Lidé si automaticky myslí, že ti, co jsou tlustí, žijí depresivní, nudné a smutné životy," říká veselá modelka.

Na svůj milostný život si opravdu nestěžuje, naopak. Svého muže zbožňuje, mají spolu devítiletého syna a jako rodina se rozhodně nenudí. Do budoucna plánují další děti.

Modelka s velikostí 52 ukázala všem, co se jí posmívali, že i taková dáma se může objevit na obálce SLinK magazine's nebo být tváří italského Vogue.

Náš tip: Nová Bondgirl. Jak se vám (ne)líbí herečka Lea Seydoux?

"Nikdy jsem neměla jednoduchý život a je mi jasné, že i nadále se mi budou lidé posmívat za to, že s takovou postavou se chci prosadit ve světě módy. Ale ráda bych jim vzkázala, že by se nikdo neměl vzdávat svého snu a dělat to, co ho baví. Stálo mě to hodně sil, ale mám práci, ve které jsem šťastná, navíc mi platí nájem a můžu si koupit to, co potřebuji," dodává na závěr Tess Hollidayová.

Myslíte si, že by modeling přivítal více takových žen? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Hledala matku 8 let. Facebook ji našel za 20 hodin

Jak využít acylpyrin? Na vodní kámen, květiny i lupy!

Nástrahy rozvařených brambor aneb Hubneme s přílohami

Univerzita v USA otevřela obor jen pro něj: Musel jsem je přemluvit a sehnat milion | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama