reklama

Pro obézní i kypré. Beyoncé uvedla kolekci plavek, reaguje na hnutí body positivity

Zpěvačka Beyoncé představila pod svou značkou Ivy Park novou kolekci plavek. Známá diva svou nabídkou reaguje na hnutí body positivity, proto tyto letní kousky bude možné pořídit ve velikosti až 4XL.

Zpěvačka Beyoncé přišla s novou kolekcí své značky Ivy Park.
Zpěvačka Beyoncé přišla s novou kolekcí své značky Ivy Park. | Foto: Adidas x Ivy Park

Kolekce slavné zpěvačky nese název Flex Park a zahrnuje jednodílné plavky, bikiny i plavky pro muže. Všechny kusy jsou v monochromatické oranžové barvě, některé z nich doplněné o bílé proužky typické pro značku Adidas, s níž Beyoncé spolupracuje. 

Nová kolekce nabídne také sladěnou tašku, klobouk, pantofle, pánské polotriko a kraťasy, lahev na vodu nebo ručník. Všechno oblečení bude dostupné ve velikostech XS až 4XL, čímž zpěvačka reaguje na sílící body positivity hnutí, které usiluje o přijetí všech těl bez ohledu na to, zda vyhovují předepsaným ideálům krásy. 

První zpěvaččina volnočasová kolekce Ivy Park vešla do prodeje loni v lednu a byla kritizována právě za to, že největší dostupná velikost byla XL. Nová kolekce chce oproti tomu "empaticky posilovat ducha sebevědomé exprese a individualitu".

V doprovodném videu ke kampani navíc vystupuje influencerka propagující body positivity Tabria Majorsová a módní influencerka Kristen Noelová. 

Plavky Flex Park budou v prodeji od 22. července prostřednictvím Adidas a ceny plavek se budou pohybovat v přepočtu zhruba od 1205 do 1638  korun. Jedná se o v pořadí čtvrtou kolekci zpěvačky Beyoncé pod její vlastní značkou Ivy Park. 

Mohlo by vás zajímat: Beyoncé a Megan Thee Stallion přebírají Grammy

Megan Thee Stallion a Beyoncé přebírají Grammy za track Savage. Foto: ČTK/AP | Video: The Recording Academy
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama