reklama

Proměna čtenářky Lucie: Líčení podle vizážisty StarDance Pavla Bauera

Většina žen by nejspíš nepohrdla možností nechat se profesionálně nalíčit a vyzkoušet si roli modelky. Naše čtenářka Lucie takovou příležitost dostala. Podívejte se, jak její proměna probíhala a jak jí to nakonec slušelo.

Prohlédnout grafiku
Foto: Ondřej Košík

Naše čtenářka Lucie je téměř éterická osoba s jemnou ženskou energií a ladností víly. Když jsme se poprvé potkaly, nezdálo se, že by líčení příliš potřebovala. Působila tak nějak přirozeně hezky, s bezvadnou pletí a jasně modrýma očima. O to víc jsem byla zvědavá, jak výrazná nakonec její proměna bude.

Protože se Lucie v rámci své profese často pohybuje mezi lidmi, potřebuje být vždy upravená. Nepatří však k ženám, které by péči o svůj vzhled chtěly věnovat příliš mnoho času. Upřednostňuje lehké a přirozené líčení, měkké barvy a nenápadné odstíny rtěnky. 

Příležitost nechat se profesionálně nalíčit Lucie však uvítala, tím spíš, že se o ni měl postarat jeden z nejlepších českých vizážistů, Pavel Bauer. V rámci líčení se od něj dozvěděla i několik triků, jak ráno před zrcadlem neztrácet zbytečně čas, aby i přesto byl výsledek perfektní.

Pavlem Bauerem, který dlouhodobě spolupracuje se značkou Avon, se Lucie sešla v novém Avon Beauty Pointu, který už několik týdnů sídlí na pražském Chodově v obchodním centru Westfield. Jde o příjemné a zdálky dobře viditelné místo, kterému dominují pulty s kosmetikou a vládnou mu příjemné asistentky. Ty každé ženě rády poradí s výběrem vhodného přípravku, stejně tak i s líčením na jakoukoli příležitost. 

Podívejte se v naší grafice, jak se krok za krokem líčila naše milá čtenářka Lucie.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama