reklama
 

Nadělte si pod stromeček bělení zubů, které funguje!

Součástí dentální hygieny je i bělení zubů. Podívejte se na metody bělení zubů, které fungují

Foto: Profimedia.cz

Bělení zubů se v posledních letech stalo velkým hitem. Každá lepší stomatologická ordinace a dentální hygiena jej nabízí. Která metoda bělení zubů je ale ta pravá?

Krásné a zdravé zuby jsou naší vizitkou. Udělejte vašim blízkým radost a nadělte jim pod stromeček profesionální bělení zubů. Darujete jim dokonalý úsměv.

Plazmová lampa anebo zuby z kosmetického studia

Nejdražší metodou bělení je laserové ošetření které stojí až 20 tisíc korun. Levnější a velmi oblíbenou metodou bělení je plazmová lampa v kombinaci s bělícím gelem. Bělení je bezproblémové a bezpečné. Pomocí gumové ochrany vám otevřou ústa a na zuby aplikují gel.

Celý proces trvá asi hodinu a půl. Gel obaluje zuby, ale nedostane se na dásně. Vzájemně spolu působí bělící gel, který obsahuje karbamid peroxidu a modré světlo z plazmové lampy. Ošetření se jmenuje NewWhiteSmile a stojí do 4 tisíc korun. Po ošetření je nutné dodržovat pokyny od kosmetičky nebo dentální hygieničky.

Zářivý úsměv s bělící pastou

Na trhu je celá řada bělících past, které slibují bílé dokonalé zuby. Výrobci slibují, že se odstraní nežádoucí pigment a zubní plak, který má co dočinění s nažloutlou barvou zubů.

Bohužel bělící pasty nemají zdaleka takový účinek jako chemické bělení. Odborníci je doporučují jako vhodný doplněk k jinému bělení. Jako samostatný prvek nefungují.

Bělící proužky a bělící pera

Tyto přípravky obsahují zhruba 10 - 20 procent složky karbamid peroxid. Proužky se nanášejí na zuby a velmi dobře drží. Tato metoda se aplikuje dvakrát za den po třiceti minutách. Po měsíci uvidíte bělejší barvu svých zubů, ale otázkou je, zda se vám bude chtít absolvovat takový proces kvůli jednomu odstínu bělosti, když během chemického bělení se vaše zuby zesvětlí až o pět odstínů. Balení bělících proužků stojí okolo 1 tisíce korun za celou kúru.

Co si tedy vybrat? Zkuste si našetřit víc peněz a vyrazit za odbornou pomocí. Ostatní přípravky si nechte v záloze nebo jako doplňkové bělení.

Božská Taylor a vyzývavá Selena. Jinak byly ceny AMA přehlídkou divnosti | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama