reklama

Chcete mít krásné zdravé zuby? Stomatolog radí on-line

I když si čistíte zuby všemi doporučovanými prostředky a způsoby, přesto se může stát, že to nestačí. Pomůže stomatolog, ve vážnějších případech dokonce stomatologický chirurg a implantolog. Poraďte se on-line!

Foto: Profimedia.cz

I když si čistíte zuby všemi doporučovanými prostředky a způsoby,  přesto se může stát, že to nestačí. Pomůže stomatolog, ve vážnějších případech dokonce stomatologický chirurg a implantolog. Poraďte se on-line!

Pěkné a zdravé zuby jsou naší vizitkou. Nejde však přitom jen o estetické hledisko, jímž měříme krásu, ale také o zdraví. Zkažený chrup a nemocné dásně vedou k mnoha dalším zdravotním problémům - prokázaná je například spojitost s kardiovaskulárními onemocněními a chorobami zažívacího traktu. Přijdete-li o zub, případně o zuby - a může jít o daň věku - je tady obor stomatochirurgie.

Pošlete dotaz!

Pomůže vám s náhradou ztraceného zubu nebo dokonce celého chrupu, s křivými zuby tísnícími se v malé čelisti, s velkými mezerami, předkusem i opačným skusem nebo s příliš vystouplou spodní čelistí. Máte-li obdobné problémy, ptejte se stomatologa - chirurga a implantologa MUDr. Slezáčka. Poradí vám také, na kolik by vás přišly zubní implantáty a zda jsou pro vás vůbec vhodné.

Jak se ptát?

Doktor Slezáček bude hostem naší redakce v úterý 24. dubna od 13 hodin, kdy začne odpovídat na vaše dotazy. On-line rozhovor potrvá cca 60 minut. Své dotazy můžete začít posílat v předstihu už nyní.
Mnoho z vás je zklamaných, když se nedočká odpovědi. Moc nás to mrzí, ale dotazů se vždycky sejde daleko víc, než na kolik naši odborníci zvládnou v časovém limitu vyhrazeném pro on-line rozhovor odpovědět. Vybírají si sami podle toho, zda dotaz lze zodpovědět v pouhých několika řádcích a zda je natolik typický, aby přinesl podstatné informace i pro ostatní čtenáře. Proto se, prosím, pomocí tlačítka VŠECHNY POLOŽENÉ DOTAZY dole pod článkem podívejte i na otázky ostatních čtenářů, zda v nich nenajdete odpověď také pro sebe.

Náš odborník

MUDr. Bořek Slezáček patří k předním odborníkům ve stomatologické chirurgii a implantologii. Působí v Dental Office H33 v Praze.

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama