reklama

Módní policie z Grammy: Šaty, které nebyly ani vidět, i nevhodný kostým krokodýla

Umělci a známé osobnosti si dali se svým výběrem modelů na 64. ročník předávání cen Grammy opravdu záležet, předvedli úctyhodné róby hodné uměleckých děl.

Paris Hiltonová, Jared Leto a Tayla Parxová. Prohlédnout grafiku
Paris Hiltonová, Jared Leto a Tayla Parxová. | Foto: Reuters, ČTK/AP, Profimedia

Předávání cen Grammy je jednou z mála událostí, kde malé černé šaty nebo jednoduchý smoking nikdo neocení. Červený koberec vyžaduje odvážné vyjádření osobnosti, které bude uhrančivé již z dálky. 

Minulý ročník výročních cen Grammy přijal částečně digitální formát, jehož výsledkem byla směs obdivuhodných rób na červeném koberci i okouzlující domácí móda za počítačem. Letošní 64. ročník se opět uskutečnil jako za starých časů včetně tradičního červeného koberce, na nějž se známé osobnosti připravují několik měsíců dopředu. 

Tón večera udávaly hvězdy jako Billie Eilish, John Legend, Lil Nas X nebo Olivia Rodrigová, která si v šatech od Vivienne Westwoodové odvezla spoustu zlatých gramofonů. Večer plný nadaných umělců, krásných rób a pestrého programu byl jedinečný i svým novým místem. Předávání cen se přesunulo z Los Angeles do města mnoha tváří - Las Vegas.

Jako dívka Versace, schválená Donatellou, byla Dua Lipa v přiléhavých šatech italské značky z roku 1992 doslova nepřehlédnutelná. Kromě úchvatného modelu byl zpěvaččiným nejsvůdnějším doplňkem její nový platinový blond účes, který dodal již tak ikonickému vzhledu skutečné vibrace. Za zmínku stojí i několik odvážných můžu v čele s Jaredem Leto, který pro červený koberec zvolil průhlednou halenku Gucci s krajkou a hlubokým výstřihem.

Podívejte se do galerie, kdo oblékl nejlepší róbu večera a komu se výběr nepovedl. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama