reklama

Jizvy a strie v detailu. Plus size modelka ukázala své břicho po porodu dvojčat

"Vždycky je tak osvěžující vidět ženské tělo bez filtru," chválili na modelce nadměrných velikostí Ashley Grahamové její sledující. Nedávno čtyřiatřicetiletá Američanka ukázala na sociálních sítích i své břicho plné strií, tři měsíce po porodu dvojčat.

Foto: Shutterstock

"Ahoj, nové bříško. Zvládli jsme toho hodně. Děkuji," napsala modelka Ashley Grahamová k sérii fotografii, na kterých pózuje pouze v kalhotkách a ukazuje, jak vypadá její tělo tři měsíce po porodu dvojčat. Nechybí ani detailní snímek strií, které se jí v průběhu těhotenství na pokožce vytvořily.

Tím, jak se její tělo mění, se čtyřiatřicetiletá americká plus size modelka, která se v roce 2016 dokonce stala první modelkou nadměrných velikostí, svým fanouškům na Instagramu chlubila pravidelně. Jen necelý měsíc před porodem přidala fotografii svého břicha s popiskem, že manžel a otec jejích dětí Justin Ervin tvrdí, že její strie vypadají jako "strom života". 

Kromě v lednu narozených dvojčat - chlapců Romana a Malachiho - mají manželé ještě dvouletého syna Isaaca. Grahamová kromě jiného se svými fanoušky sdílela i intimní okamžiky kojení či odsávání mateřského mléka. A neváhala mluvit i o tom, že všechny své děti přivedla na svět doma. "Když jsem prožila a přežila tento přirozený šestihodinový porod v porodním bazénku, neexistuje už nic dalšího na světě, co by mě porazilo. Teď už dokážu cokoliv," řekla po prvním porodu.

Modelčinu otevřenost její sledující velmi oceňují. "Vždycky je tak osvěžující vidět ženské tělo bez filtru," napsala například jedna z uživatelek Instagramu. Jiná z fanynek modelce děkuje za její sdílení, protože je sama dva měsíce po porodu a vyrovnává se se změnami svého těla. "Jste krásná, každá poporodní cesta je jiná, ale jsme v tom všechny společně," odepsala na její komentář Grahamová. 

Ashley Grahamová se proslavila jako plus size modelka spodního prádla a objevila se v magazínech jako Vogue, Harper's Bazaar, Glamour či Elle. Pózovala rovněž jako první modelka nadměrných velikostí na obálce plavkového vydání časopisu Sports Illustrated Swimsuit Issue. 

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama