reklama

Za minutu hotovo: Jak se zbavit drobných chloupků v obličeji

Známe to. Outfit i spodní prádlo sladěné, make-up hotový, ale chybička se vloudila: nevyžádané chloupky nad horním rtem, na bradě, u nosu nebo nedoupravené obočí. Všechna tato "faux pas krásy“ lze v podstatě vygumovat během minuty.

Foto: iStock

Ano, můžete vyzkoušet případně pinzetu, ale nejrychlejší a bezbolestné řešení nabízí speciálně tvarované depilační pásky se studeným voskem.

Výdrž až čtyři týdny

"Jediné, co ucítíte, je mírné zaškubnutí - a nežádoucí chloupky budou odstraněny i s kořínkem. Ve srovnání s jejich vytrháváním pinzetou je to nejen výrazně rychlejší, ale i mnohem pohodlnější. Studený vosk je lépe snášen a je příjemnější než teplý vosk nebo vytrhávání jednotlivých chloupků pinzetou. Takto jsou chloupky odstraněny i s kořínkem a upravené obočí tak vydrží po dobu čtyř týdnů," říká známá stylistka Andrea Lehner, majitelka rakouské značky Andmetics.

Obočí 

Depilační pásky na obočí se přizpůsobí každému tvaru obočí a zajistí snadno a rychle jeho dokonalý tvar, to znamená perfektně vytvarovaný oblouk, kdy dvě třetiny směřují nahoru a jedna třetina dolů. Právě tento poměr dodá podle stylistů vaší tváři výraz a dokonce může omladit celý obličej.

Uši, nos, brada

Nevěřili byste, jak jeden dlouhý chlup na bradě dokáže pokazit celkový dojem. Skvělý make-up, vytvarované obočí, bezvadně nalíčené oči, dokonce rudá rtěnka, a k tomu jediný chlup, který vyrostl na bradě, jako dárek od ježibaby, a dokonalost je ta tam. Takže zase vezmeme depilační pásky a jedním tahem zrušíme čarodějnické kouzlo.

Rty 

Knírkům u žen jsme se věnovali už v jiném článku. Podle četné čtenosti je jasné, že mnohé z vás si tento problém částečně uvědomují. Jde o nápadný, ale těžko odhalitelný moment, protože zase ne každá žena, která knírkem "trpí", dokáže vnímat, že ho, nedejbože, sama vlastní. Nicméně, i tady stačí vzít depilační pásek a ještě před veškerou úpravou obličeje se knírku jednoduše zbavit.

Zkuste na nevyžádné chloupky depilační pásky | Video: andmetics
Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama