reklama

Chcete mít dlouhé nohy? Poradíme vám!

Tipy a triky, jak si opticky prodloužít nohy!

Foto: Thinkstock

Kdo by z nás nechtěl mít krásné štíhlé a dlouhé nohy? Jenže příroda všem nerozděluje stejně. Jak tedy opticky nohy prodloužit, aby vypadaly neodolatelně? Máme pro vás pár triků.

Sexy dlouhé nohy přitahují pozornost. Někdy stačí šikovně zvolená obuv, správná délka sukně nebo dobře padnou punčochy. Ukažte světu, že vaše nohy dokážou být neodolatelné! Dlouhé nohy jsou v módě. Buďte trendy!

Pozor na to, co nosíte!

I když jde o krásu a sexy nohy, musíme řešit oblečení všeobecně a od shora. Špatně zvolené topy nebo košile vám zkrátí na první pohled i nohy. Upozorněte na svůj pas a zandávejte si svrchní oblečení do sukně nebo do kalhot. Topy ani tuniky by neměly být příliš dlouhé.

Nečekejte, že v kalhotách ke kotníkům nějak nohám pomůžete. Užívejte si krátké šortky nebo dlouhé kalhoty. Stejně tak vám s délkou nohou nic neudělají bokové kalhoty. Kupujte oblečení s klasickým pasem nebo o něco vyšším. Pokud máte i krátký trup, sáhněte po pasu , který bude akorát. Kalhoty musí být jednoduché bez kapes a skladů. Ohrnuté kalhoty nebo stáhnutí naopak opticky nohy protahují. Nic nepokazíte, když vyberete vzor s proužky směrem dolů.

Všechno "tip ťop"

Myslete na to, že takové, jaké si obléknete silonky nebo kalhoty, je dobré mít i boty. Ideální je boty s oblečením sladit minimálně do podobného tónu. Boty a punčocháče by měli k sobě zákonitě ladit. Sladěná barva zafunguje a vaše nohy dostanou zadarmo pár centimetrů.

Pokud si troufnete, sáhněte po sukni a šatech. Tady platí, že čím víc nohou ukážete, tím to prospěje celkovém vzhledu. Délka nad kolena je teď v létě trendy a frčí. Sukně ke kolenům nebo do půlky lýtek působí přesně opačným efektem. Móda v létě 2012 otevřela dveře pouzdrovým sukním s vysokým pasem a kapsami.

Choďte hodně vysoko

Sexy dlouhé nohy snadno a rychle? Ano! Jednoduše si kupte boty na podpatkách. Krásné a optické protažení vašich nohou je během pár vteřin. Sáhněte po botách na jehlách nebo s tenčím podpatkem.

Výbornou volbou jsou lodičky nebo otevřené boty. Tělová barva bot v létě krásně splývá s nohou a opticky ji prodlouží a zeštíhlí. Nedívejte se po kulatých lodičkách, spíše uvažujte o lehčí špičce. V obchodě nechte ležet páskové boty přes nárt nebo šněrovací směrem ke kolenům. Zahoďte balerínky a žabky.

 

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama