reklama

Pečujte o ruce s Indulonou a vyhrajte výlet do Paříže!

Pečujte o své ruce s Indulonou a vyhrajte výlet do Paříže a další ceny.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

Aby vaše ruce zůstaly krásné, je třeba o ně pravidelně pečovat.

Většina kosmetických krémů sice dokáže pokožku hydratovat a zvláčnit, ale neposkytuje jim dostatečnou ochranu. Ideální volbou jsou krémy značky Indulona. Ty byly vyvinuty přímo k ochraně rukou a jejich složení splňuje požadavky farmaceutické kvality - něco, o čem si většina i drahých krémů může nechat jenom zdát.

Přední čeští dermatologové doporučují k optimální ochraně pokožky rukou použít alespoň 3x denně Indulonu v dostatečném množství. Vybrat si můžete univerzální modrou Indulonu pro suché ruce, rakytníkovou, měsíčkovou a mnoho dalších variant včetně řady Hand Care pro denní a noční péči.

Chcete vyhrát výlet do Paříže nebo kosmetický balíček?

Pošlete v průběhu podzimu fotografii, na které používáte Indulonu a můžete vyhrát jeden ze tří víkendových výletů pro 2 osoby do Paříže. Soutěžit můžete na www.indulona.cz a na Facebooku.

A nebo odpovězte správně na naše otázky pod článkem a vyhrajte kosmetický balíček.

 

Výherci naší soutěže se stávají:

Agáta Čermáková, Praha 3

Jana Pospíšilová, Zábřeh

Diana Čermáková, Praha 3

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama