reklama

Nemají čas, peníze ano: Britka plánuje rande pro boháče

Práce snů pro ženu? Britka plánuje romantiku pro bohatou klientelu.

Foto: Thinkstock

Britka Tiffany Wright (35) plánuje romantické zážitky pro bohatou klientelu. Připraví dokonalou romantickou večeři, žádost o ruku, první rande i obrovskou svatbu. Jen si budete muset připravit dostatečně velký finanční obnos.

Kariéru vybudovala na faktu, že "boháči" nemají čas, a možná ani fantazii, nebo chuť sami chystat svíčky, balónky, čokoládu, kytice, ploužáky a další klišé, která spadají do kategorie Romantika. Jenže jejich partnerky po podobných gestech často touží. Co s tím? Najmou si Tiffany.

Každý má sen

Sama Tiffany Wright má ráda romantiku a tvrdí, že slova "miluji tě", "vezmeš si mě" by se měla říkat s velkou parádou. Po vlastních zkušenostech, kdy spousta jejích rande dopadla katastrofálně, se rozhodla, že převezme otěže a ukáže lidem, jak by se to mělo dělat.

Doporučujeme: 10 filmů, které vás naučí něco o lásce

Společně se svou sestrou Amandou Brown založily loni v létě společnost s názvem The One Romance. Nabízí splnění každého snu, i té nejluxusnější představy. Dnes už mají bohatou klientelu, ve které nechybí ani celebrity. Podle vašich požadavků naplánují první rande, žádost o ruku, romantický víkend, výročí svatby, narozeniny, dokonce zařídí celou svatbu do posledního detailu.

Jak to začalo?

"Jednou mě kamarád požádal, abych mu pomohla uskutečnit nezapomenutelnou žádost o ruku. Vše se odehrávalo ve Švýcarsku, kde společně s přítelkyní lyžoval. V jednom místě na ně čekal piknik i s číšníkem. Cestou na svah začal kamarád panikařit, já jsem do poslední chvíle létala a snažila se ho uklidňovat všemi možnými prostředky," tak popisuje svůj první krok v kariéře Tiffany Wright pro web britského Cosmopolitanu.

Práce koordinátorky není nikterak lehká. Aby vše proběhlo bez problémů, vždy je během celé akce nablízku. Kvůli dokonale načasovanému momentu musela už i slaňovat se svíčkami a květinami do jeskyně. Jeden klient dokonce požadoval, aby při jeho žádosti o ruku byla přítomna královna Alžběta II. Vysvětlit, že takový požadavek není možný, byl prý to nejtěžší, co se Tiffany za dobu fungování firmy přihodilo.

Návod na romantiku

Kromě koordinování konkrétních zážitků, publikuje na webu videa, kde radí mužům, jak připravit ženě správné překvapení. Nedávno spustila i televizní show The Proposers se stejným zaměřením.

"Ve svatební den je středem pozornosti hlavně žena, proto jsem chtěla, aby žádost o ruku byla obrovským činem ze strany muže," říká na svém webu Tiffany.

Jak vypadá žádost o ruku, když se do příprav vloží Tiffanina agentura:

Čas jsou peníze

Tiffany nabízí skutečně cokoliv, co vede k dokonale romantické chvilce. Nejprve se se svými klienty několikrát sejde, aby si upřesnila, co se od ní očekává. Někdy se pánové učí třeba měsíc tančit, zpívat, jindy je nutné odcestovat na druhý konec světa, nebo sehnat až stovku lidí jako kompars.

Není se tedy čemu divit, že vás pak dokonalé rande vyjde i na jeden milion korun. Žádost o ruku pak klidně i na více než 30 milionů korun.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Miluji tě: Muži to chtějí slyšet častěji než ženy

Rodinný dům, který zařizovaly i děti

Smrtící jednohubky aneb Pozor na jídla na večírku
Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama