reklama

Indiánský horoskop: Objevte, jaké zvíře v sobě ukrýváte a v čem se vám bude dařit

Indiáni si vždy vážili přírody a uctívali zvířata. Jejich moudrost pramenila z přirozené sounáležitosti s divočinou, kterou snadno chápali, a podle přírodních zákonitostí se uměli dobře orientovat. Zvířecí vlastnosti pak přisuzovali i lidem a podle dne narození pak tušili i jejich charakter. Jaké zvíře v sobě ukrýváte podle indiánského horoskopu právě vy?

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Horoskopy jsou staré jako lidstvo samo. Zjednodušeně řečeno, jde o astrologickou tabulku, zachycující pohyb nebeských těles pro daný okamžik a konkrétní místo na Zemi. 

Vůbec nejstarší dochovaný horoskop pochází z roku 410 př. n. l. Jedná se o astrologický rozbor pro syna babylónského panovníka Šuma Usa, který se narodil 29. dubna 420 př. n. l. Postupem času se systém tvorby horoskopů vyvíjel jako vše v životě, až dospěl do podoby, jakou známe - v rámci západní astrologické tradice - dnes.

Modifikací astrologických rozborů je ale víc, patří k nim třeba keltský stromový horoskop anebo indiánský, který vám představíme dnes.

Jakému zvířecímu totemu je přisuzováno vaše datum narození podle indiánů?

Podívejte se v grafice a přečtěte si, jaké vlastnosti vám přisuzuje.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama