reklama

Tarot týdne od 4. května: Ženská energie, kreativita a tělesné prožitky

Stejně jako každý týden, i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Budoucnost zajímala lidstvo od nepaměti a věštilo se z lecčeho. Vznikla celá řada věšteckých systémů a nejrůznějších metod, některé spojené s magickými rituály, jiné naoko obyčejné, přesto budící zaslouženou pozornost. Jedním z nástrojů předpovídání budoucnosti jsou tarotové karty. Která z nich určuje téma nadcházejícího týdne?

Týden od 4. května bude svou energií ovlivňovat císařovna. Jde o kartu tzv. velké arkány, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. 

Význam karty

Císařovna může skvěle navázat na energii předchozího týdne, kterou určovala šestka holí. Základním tématem císařovny je rozvoj, plodnost, péče a kreativita. Znamená to, že půda pod vašima nohama se jeví jako velice úrodná a je jen na vás, jak její potenciál dokážete zúročit. Císařovna má blízko k přírodě, dokáže být štědrá i náležitě akční a požitkářská. Fyzično, erotika a slast jsou dalšími významnými tématy této karty. Jde také o kartu těhotenství, snažíte-li se počít, pak je ten správný čas. 

Co můžete udělat

Všímejte si svých pocitů, dejte na intuici. Propojte ji s rozumem a uvažujte, co zajímavého může vzniknout. Tento týden bude mít spád; využijte tuto energii ve svůj prospěch, buďte činorodí a začněte s realizací svých plánů. Zároveň se chovejte ohleduplně ke svému okolí i přírodě, pečujte a buďte empatičtí. Přistupujte k věcem kreativním způsobem, hledejte nové cesty. Dopřávejte si. Oddejte se zážitkům na fyzické úrovni, dbejte na to, aby váš sexuální život neuvadal. Připravte večeři při svíčkách, dejte si s partnerem společnou koupel, milujte se. Období je plodné a slibující hned na několika úrovních.Na co pozor

Nepodlehněte nutkání využívat svých fyzických předností, ať už je řeč o "ženských zbraních" nebo vypracovaných svalech mužské části populace. Nebuďte neúměrně koketní a nezodpovědní, nenechte se unést chtíčem a touhou po zakázaném ovoci. Pozor na marnotratnost, lacinost a blyštivá pozlátka s bezduchým obsahem.

reklama
reklama
reklama