reklama

Jaký bude rok 2019 podle čísel: Kreativita, flirt i vypořádání se s minulostí

Už je to zase tady. Rok 2018 došel ke svému konci, aby předal pomyslnou štafetu mladíkovi s devatenáctkou na zádech. Jaký asi bude nadcházející rok? Co s sebou přinese, jaký je jeho potenciál a především co nabídne vám osobně?

Foto: iStock

Nový rok otevírá nový prostor i možnosti. Poeticky řečeno - máme před sebou čistou stránku. Dosud nepopsaný list, prozatím prázdných dvanáct měsíců - dvanáct kapitol.

Snahou a přáním každého z nás nejspíš bude zaplnit je kvalitním textem s vtipným obsahem a vysokou osobní hodnotou. To proto, abychom si na konci roku 2019 mohli symbolicky poklepat na rameno s vědomím dobře odvedené práce.

My se však nacházíme na samém počátku zmiňovaného roku. Pojďme tedy nahlédnout do pomyslné numerologické kuchyně nadcházejícího období a zjistit, jaké menu je pro nás připraveno. Hořké, kyselé, sladké, slané, nebo třeba s příchutí chilli? Ať tak nebo jinak, přeji dobrou chuť a zdravé zažívání. 

Číslo roku je 3

Sečteme-li jednotlivé číslice v řadě (2 + 0 + 1 + 9) až k jednocifernému výsledku, dopracujeme se k číslu 3. Co to pro nás - z pohledu numerologie - znamená?

Pasivita? Ani náhodou…!

Na rozdíl od uplynulého roku, jehož součtem byla pomalá a neambiciózní dvojka, je energie toho nadcházejícího docela jiná. Klid, pečlivost a mnohdy až dětskou naivitu vystřídá netrpělivá a zábavu vyhledávající trojka. Ta tam bude pasivita a nerozhodnost. S nastupující vládou čísla tři nás čeká docela jízda!

Kreativita má zelenou

Předchozí rok rozhodně neměl být ve znamení velkých změn; dvojka je číslem opatrným, které netouží po pozornosti a raději se drží stranou veškerého dění. Trojka je dokonale odlišná. Jde o energii tvořivou a kreativní. Je to číslo komediantů a vypravěčů. Ke slovu se dostane fantazie, ale i seberealizace, nadšení a touha být vidět.

  Existují pouze dva dny v roce, kdy nemůžeme udělat vůbec nic. Jedním je včerejšek a druhým zítřek. Proto je dnešek tím správným dnem, kdy má člověk milovat, konat a žít. - Dalajláma, tibetský duchovní vůdce Rok 2019, citát

Zpátky do školy

Rok 2019 je rokem vhodným ke studiu všeho druhu. Učení půjde líp a lépe si budete pamatovat. Úspěchy v práci či studiu budou dostupnější než obvykle a celkově vás vzdělávání bude více lákat.

Zápal objevovat neobjevené je pro trojku zcela přirozená věc. Jen je potřeba udržet její rozptýlenou pozornost a neustále dodávat nové podněty. Jinými slovy - učení ano, ale musí vás to doopravdy bavit. V opačném případě nevydržíte a budete hledat novou inspiraci i výzvu.

Noví přátelé a radost ze sdílení

Rok 2019 přeje společenskému životu. Rozkvést mohou četná přátelství a zvýší se i potřeba sdílení a komunikace. Kromě pracovních a studijních aktivit budete inklinovat k cestování a 'užívání si života'. Trojka je číslo bohémů, vyhledává zábavu a nevšední zážitky. Rutinním činnostem se obloukem vyhýbá a kvůli její fantazii a kreativitě ji mohou uspokojit jen náročnější a podnětné činnosti. Proto se v roce 2019 nebraňte složitým úkolům a čelte nevšedním výzvám.

Věrnost…? Co prosím?!

Rok 2019 vás bude zkoušet a lákat. Trojka je číslem ohnivým, vyhledávajícím zábavu a potěšení. Můžete mít sklon podlehnout svodům a nezávazně si užívat. Ani lhaní není trojce cizí a sama sebe dokáže přesvědčit o tom, že její smyšlený příběh je vlastně zcela pravdivý.

Buďte v tomto roce opatrní a ve výše uvedeném smyslu se držte raději stranou. I tak to bude stačit na to, abyste se dostali na hranu nepříjemných partnerských problémů. Trojka není číslem příliš věrným, přestože by si to někdy i docela přála.

Minulost (příliš těsně) za zády

Číslo 3 je spojeno s minulostí. Je pravděpodobné, že vám opakovaně budou do života vstupovat osoby, s nimiž jste dosud nedořešili to, co se dořešit mělo. Nastává tedy "doba karmická", kdy se na vaší cestě znovu objeví neukončené záležitosti. Žádná setkání nebudou náhodná a žádné potíže neřešitelné. Tím, že je číslo 3 také číslem mentálním, budete si umět dobře poradit, co si s nastalou situací počít.

Závěrem…

Nadcházející období má vysoký potenciál pro to, abyste si je opravdu užili. Buďte bezprostřední a těšte se z nových věcí. Dejte prostor vlastní kreativitě a popusťte uzdu fantazii. Užívejte si společnost, učte se a nebraňte se novým přátelstvím. Půjde-li to, cestujte a poznávejte. Vnímejte svou tělesnost, dopřejte užitek nejen své mysli.

Pozor si dávejte v oblasti vztahů. Půjde o období v tomto směru nebezpečné, lákat vás budou jiní a jiné. Proto nejprve dobře zvažte, zda se opravdu toužíte pouštět do nových dobrodružství i za cenu odhalení, resp. rozpadu stávajícího vztahu.

Přání od redakce

Užijte si nadcházející období co nejlépe a hlavně tak, abyste jednotlivé kapitoly "leden" až "prosinec" popsali poutavými příběhy se vším, co k dobrému čtení patří. Včetně dobrého konce, samozřejmě a především! 

Šťastný rok 2019!

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama