reklama

Karta na týden od 22. června: Logika ztrácí kontrolu, pocity vedou

Stejně jako každý týden, i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

To, že předpovídání budoucnosti je staré jako lidstvo samo, není třeba zdůrazňovat. V různých obdobích se této disciplíně také různě dařilo, pravdou zůstává, že pod pokličku svého osudu by chtěl nahlédnout pravděpodobně každý z nás. Výraz "osud" pochází z latinského slova "fatum" a zjedodušeně řečeno znamená danou a určující cestu člověka jeho životem.

Čtvrtému červnovému týdnu bude vládnout tarotová karta 6 pohárů. Ta patří ke skupině karet tzv. malé arkány. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkány velké. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Máte před sebou příjemné období, které ovládnou pocity radosti, místy až euforie pramenící zdánlivě z ničeho. Můžete být lehce zmatení, ponoření do sebe, bez obvyklých logických úvah a rozumové převahy. Není to na škodu. Naopak, jde o období, které byste si měli náležitě užít, vychutnat jeho lehkost a hloubku. Setkat se můžete i s někým z minulosti, narazit na dávno zapomenuté záležitosti. Dalším tématem mohou být i děti, případně dítě uvnitř vás samotných.

Co můžete udělat

Podvolte se nastalé situaci a nostalgické atmosféře. Vzpomínejte na hezké věci a příjemné události, které jste zažili. Navažte na minulost, obnovte přátelství, vnímejte druhé. Odhoďte starosti a staňte se sami na chvíli dítětem. Podívejte se na svět dětskýma očima, vnímejte jeho barevnost, vůni, nebraňte se neškodné naivitě. Dejte prostor intuici, čerpejte sílu z příjemných prožitků, podpořte pozitivní ladění uvnitř vás. 

Na co pozor

Nebuďte nespravedliví, nemoralizujte a nesuďte druhé. Nezabředněte v minulosti a pocitu, že dříve bývalo lépe. Nelpěte na nefunkčním jen proto, že dosud "to stačilo". Uvolněte svůj pohled na sexualitu a nezavrhujte druhé pro jejich "nevhodné" jednání.

Češi v Primarku: Výlet i zábava, lidi za udržitelnost platit nechtějí, říká Louženská | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama