reklama
  • Wiki
  • Gympl s (r)učením omezeným

Pro sezónu 2012/2013 si Televize Nova připravila nový televizní seriál Gympl s (r)učením omezeným. Svět střední školy, který zná každý z nás.

V seriálu na vás čeká učitelský sbor plný pestrých charakterů, humor, romantika a drsné školní prostředí či studentské trable. Poznáte vztahy rodičů, učitelů a dětí. Přenesete se zpátky do světa školních lavic.

Seriál Gympl začal celovečerním filmem, který uvedla Televize Nova v neděli 2. září a od 3. září vysílá seriál vždy v pondělí a ve středu večer.

Seriál představuje v netradičních rolích české herecké legendy a populární osobnosti. Každý týden můžete prostřednictvím televizních obrazovek potkávat ředitele Matulu v podání Karla Heřmánka či milou učitelku Elišku ve ztvárnění Libuší Šafránkovou. Mezi školní lavice a do rolí učitelů nebo rodičů se vrátí i Zuzana Bydžovská, Milan Šteindler, Václav Vydra, Kristýna Leichotová, Marta Jandová nebo Lucie Benešová. Vedle zkušených profesionálů se objeví mladé talenty, jako je Jáchym Kraus, Jan Maršál nebo Tereza Nvotová.

O seriálu

Seriál začíná v momentě, kdy jedno maloměstské gymnázium prohrává svůj boj se špatnou pověstí. Škola má před sebou poslední rok své existence. Pro její záchranu by se muselo stát něco zásadního. Ředitel školy se rezignovaně oddává alkoholu, učitelský sbor je rozdělen na několik táborů a zabývá se svými konflikty a ne žáky.

Na gymnázium přichází mladý učitel Adam Kábrt v podání Ondřeje Brzobohatého. Poznáte jeho svérázné vyučovací metody, despekt k autoritám a někdy až příliš drsný přístup ke kolegům a studentům. Uvidíme, kdy Adam ztratí zbytek iluzí a jak to s gymnáziem nakonec dopadne!

Související články

reklama
reklama
reklama