reklama

Doktoři z Počátků (TV seriál)

Nový seriál z dílny TV Nova se odehrává ve vesnici Počátky, kde mají výjimečného doktora, hodně svérázných obyvatel a taky jednu hrozbu v podobě podnikatelského záměru.

Setkáte se s osudy třech mužů, kteří toho mají hodně společného, jdou si přímočaře za svým cílem. Nejen o lékařském prostředí, pacientech a překonávání překážek, ale také o chuti do života je nový původní seriál TV Nova.

Vysílat se začalo 25. června 2013. Všechny díly seriálu Doktoři z Počátků bude možné následně zhlédnout zdarma na stránkách Voyo.cz.

Obsazení seriálu

Václav Postránecký

Vesnický doktor na sklonku své profesionální kariéry. Jeho největší vlastností je vidět věci vždy lepší. Miluje včely, ale s ženami to má MUDr. Jan Panenka složitější.

Martin Stránský

V seriálu ho uvidíte v roli MUDr. Oty Kováře, jehož dceru srazil zfetovaný řidič, bývalá žena se stěhuje do zahraničí. Přišel skoro o vše a chce začít znovu na jiném místě. Je vám jeho jméno a osud povědomé? Pak máte pravdu, to vše se odehrávalo v seriálu Ordinace v růžové zahradě, který končí. Ota odpoví v novém seriálu na inzerát MUDr. Panenky z Počátků a odjíždí z Kamenice za novým životem.

Halina Pawlowská v roli PhDr. Mileny Petrů - klientka resocializačního centra
Sabina Laurinová jako Marta Vaňková - klientka resocializačního centra
Marek Vašut v roli Rudy Řezáče - starosta a hostinský ve vesnici Počátky
Martin Písařík jako Jaroušek - retardovaný, ale pracovitý kluk
Lenka Termerová v roli Josefy Sukové - majitelka konzumu a první láska Jana Panenky
Václav Jílek v roli Ondřeje Bílka - dostudovaný psycholog, který chce zkoumat život v doléčovacím zařízení

Dále hrají: David Prachař, Jitka Ježková, Josef Carda, Nela Boudová, Michaela Sejnová, Uršula Kluková, Zdeněk Srstka, Zdena Herfortová a Milan Slepička

Tvůrci seriálu:

Lenka Hornová - producent
Lucie Paulová - hlavní autor
Klára Bukovská - výkonný producent
Asen Šopov - kamera
Jiří Chlumský - režie
Libor Kodad - režie

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama