reklama
 

Společnost Comtessa se zaměřuje na prodej značkového dámského oblečení a dámských doplňků, které jsou určeny pro zákaznice mezi 20 až 30 lety.

Historie

Tato značková móda byla založena v roce 1991 v České republice. Jejím cílem bylo, již od svého založení, nabídnout náročným zákaznicím ty nejlepší kousky ze světa módy. Mladým ženám prodává svou vlastní značku Lipstick, ale také francouzské a italské známé značky. Obchody Comtessa se rozrostly celkem na 15 poboček a naleznete je v Praze, Liberci, Plzni, Brně, Ostravě a Jihlavě.

O značce

Mottem společnosti je výrok Bo Derek, která vtipně, ale pravdivě uvedla: „Kdo řekl, že štěstí si za peníze nekoupíme, nevěděl kam jít nakupovat.“
Na webových stránkách Comtessa je zveřejněna soutěž, ve které značka hledá svou Miss. Stačí pouze zaslat fotografii, na které budete mít kousek oblečení z prodejny Comtessa, a můžete se stát novou tváří společnosti, nebo získáte nákupní dárek. Soutěž je určena pro mladé dívky a vítězka je vyhlašována vždy na konci sezóny.

Kolekce

Kolekce je vždy závislá na sezóně a nese také její označení s příslušným rokem, ve kterém byla vyrobena, například jaro/léto 2014, podzim/zima 2013 a podobně. V letní kolekci převládají sukně, trička s krátkým rukávem, šaty a kalhoty z jemné látky, která je určena pro parné letní dny. V zimní kolekci naopak dominují kabáty, bundy, svetry, pevné kalhoty a šaty, které jsou vhodné do podzimního počasí. Pro každou kolekci jsou v prodejnách vystaveny doplňky, které modely zvýrazní, nebo naopak zjemní a tónují.

V letní kolekci si zákaznice mohou vybrat z množství šatů, sukní, kalhot, triček, bund, legín, tunik, svetrů a kabátů. Zajímavostí je, že modely nemají žádné jméno, ale je jim přiděleno oficiální číslo, pod kterým vystupují, a k číslu je připsána barva modelu. Tak si můžete například objednat AT1616 bílá. Pod tímto kódem je ukrytá jemná bílá sukně ke kolenům. Oblečení Comtessa je cenově dostupné. Kratší sukni zakoupíte za 580 Kč, jarní kabát s kapucí či bez kapuce za 2000 Kč, plátěné kalhoty za 1300 Kč, tričko za 440 Kč a krátké šaty za 1000 Kč. Kolekce je laděna do barvy ročního období, a tak na jaře převládají modely v bílé barvě, růžové, jemně červené, béžové, květované a vzorované, naopak na podzim se objevuje modrá, a více tlumených barev.

Svým zákazníkům nabízí společnost členství v Comtessa Clubu, které s sebou nese řadu výhod. Pokud nakoupíte v obchodě nad stanovenou částku, získáte malou slevu ihned při nákupu. Ovšem pokud se stanete členy klubu Comtessa, utracené položky se vám na vašem kontě sčítají a v případě, že útrata za nákupy dosáhne 10 000 Kč, obdržíte jako člen klubu na další nákup slevu 5 %. Čím více dále nakupujete, tím vyšší slevu získáte, za každých dále utracených 10000 – 20000 Kč získáte slevu 5 % na nákup, za 20000 – 30000 Kč obdržíte 10 % slevu, za 30000 – 40000 Kč se sleva zvýší na 15 %, předposlední stupeň tvoří výše útraty 40000 – 50000 Kč, za který dosahuje sleva 20 % a v případě, že utratíte nad 50000 Kč, obdržíte slevu 30 %. Sleva se vztahuje pouze na nezlevněné oblečení a je platná celý rok. Pro členy klubu se vyplatí v obchodě Comtessa nakupovat pravidelně, popřípadě na nákupy vyrazit se svou kamarádkou.

Oblečení značky Comtessa je určeno pro mladé dívky a ženy, které mají rády svůj styl, upřednostňují lehké a jemné oblečení světlých barev v kombinaci s výraznými a mnohdy extravagantními vzory, ve kterých se budou cítit dobře.

Související články

reklama
reklama
reklama