reklama
  • Wiki
  • Cirkus Bukowsky (TV seriál)

Seriál Cirkus Bukowsky je road movie, kterou uvádí na svých obrazovkách Česká televize s Pavlem Řezníčkem v hlavní roli.

Děj nového seriálu

Detektivní příběh, pod jehož scénářem i režijním vedením je podepsaný Jan Pachl, vypráví o vysokoškolském pedagogovi a psychologovi Nestoru Bukowském, kterému se zhroutí svět.

Opustí ho žena, přijde o střechu nad hlavou a k tomu všemu jeho milenka Edita Tichá spáchá sebevraždu. Nestor se tak uchýlí do zděděné maringotky a zažívá úplně jiný život, než na jaký byl zvyklý.

Na fotografie z natáčení seriálu se podívejte zde!

Původně sebevražda se ale začíná jevit spíše jako zákeřná vražda a do cesty Nestorovi vstupuje detektiv Kuneš, který má sice z nařízení nadřízených, nastoupit protialkoholní léčbu, ale i pod hrozbou ztráty zaměstnání se vydává pátrat po vrahovi.

Kuneš i Bukowsky ale nakonec zjišťují, že tak úplně nestojí na opačných stranách barikády a honba za vyřešením případu je svede dohromady.

Herecké obsazení

Seriál bude členěn do dvou sérií po šesti dílech, ve kterých se objeví kromě Pavla Řezníčka v hlavní roli i Hynek Čermák, který ztvárnil postavu detektiva Kuneše, ale i Jaromír Hanzlík, Bohumil Klepl, Nela Boudová nebo Vanda Hybnerová. Cirkusového principála, ke kterému se hlavní postava přidá, si zahraje srbský herec Predrag Bjelac, jehož diváci znají například jako ředitele Karkarova z filmu Harry Potter.

Seriál ke zhlédnutí

Seriál měl premiéru 30. října na obrazovkách České televize. Další zajímavosti se dozvíte na oficiálních stránkách pořadu Cirkus Bukovsky, kde jsou také ke zhlédnutí ukázky ze seriálu a fotografie ze zákulisí natáčení.

Související články

reklama
reklama
reklama