reklama

"Vypadá jak mafián," řekl Zeman o své manželce. A už se těší, až v létě vytáhne člun

Poté co byl v březnu bývalý prezident Miloš Zeman tři týdny hospitalizovaný v souvislosti s kritickým nedokrvením nohy, se nyní objevil na veřejnosti. S ohledem na jeho věk i zdravotní stav byl ve skvělé formě a v dobrém rozmaru.

Foto: Ondřej Deml

Bývalý prezident Miloš Zeman zavítal do společnosti při příležitosti křtu knížky Spiknutí, na které se autorsky podílel. Akce se konala v pražském Arcibiskupském paláci a kupodivu na ní chyběla Zemanova manželka Ivana i dcera Kateřina. 

"Moje dcera je v Barceloně, kde pracuje pro španělsko-anglickou počítačovou firmu, proto tady není. Manželka je po oční operaci, nosí černé brýle a vypadá jako ženský mafián," řekl bývalý prezident pro server Super.cz.

Zeman také prozradil, jak bude trávit letošní léto. Ani letos nebude chybět pobyt na Vysočině, během kterého se v minulosti pouštěl na průzkum rybníka v Novém Veselí na gumovém nafukovacím člunu. "Chystám se tam a doufám, že se konečně díky počasí dostanu na člun," uvedl exprezident a dodal: "Asi si také projedu místa zničená kůrovcem a bude mi smutno nad tím, že jsme ho nechali tak řádit." Zeman se na základě pozvání slovenského premiéra i prezidenta chystá během prázdnin také na Slovensko.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama