reklama

V novém seriálu z prostředí vinic si zahrají Děrgel, Nesvačilová, Isteník i Polívka

Televize Prima natáčí nový seriál: Pálava - život zalitý sluncem, jenž má přiblížit život na Moravě. Hrdiny 12dílné série budou Michal Isteník, Patrik Děrgel, Pavla Dostálová, Jiří Panzner nebo Denisa Nesvačilová. Kdy se seriál na obrazovkách objeví, není dosud jasné.

Foto: TV Prima

Pětice hrdinů díky náhodě a starému kamarádovi zůstane na Pálavě místo dvou dnů na neurčito, a tím začíná jejich životní dobrodružství. Burzovní makléř Jaromír Kerndl (Patrik Děrgel), sportovkyně Ája (Denisa Nesvačilová), svérázný flegmatik Michal (Michal Isteník), knihkupec Filip Kořínek (Jiří Panzner) a podnikatelka Iveta (Pavla Dostálová) si uvědomí, že odpočinek je stejně důležitý jako tvrdá práce. A že tyhle dvě věci musí vždycky zůstat v rovnováze, přesně vyvážené jako chuť lahodného vína. Pálava tak ukáže, že možná nastal čas pro životní změnu.

"Každé natáčení je tak trochu tábor, a jelikož jsme asi 250 kilometrů od domova a zůstáváme tu i po natáčení, tak tu jsme jak na dětském letním táboře," přiznává Denisa Nesvačilová, která si zahraje osudovou krásku Áju, která ale v lásce nemá moc štěstí.

V seriálu se objeví řada dalších známých tváří, například Bolek Polívka, Pavel Zedníček, Jaromír Dulava, Tomáš Matonoha, Miroslav Táborský, Pavel Nečas, Jana Krausová, Jana Paulová, Robert Jašków, Hana Holišová a další.

O režii se podělí tři režiséři - Jaroslav Fuit, Petr Kolečko a Petr Nikolaev. Tvůrci seriálu jsou Petr Kolečko a Tomáš Vávra. Natáčet se bude v okolí Sedlece a Valtic, v Novém Přerově, Mikulově nebo v Lednici.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama