reklama

Vojtěch Dyk jako Pan profesor. Adrenalinové scény a neortodoxní výuka sklidily ovace

Ani televizní stanice Nova nezůstala pozadu a představila nový seriál ze školního prostředí s názvem Pan Profesor. Nejsledovanější čtvrteční pořad nastavil laťku vysoko, diváci ocenili nejen školní prostředí, ale i humor a hvězdné obsazení.

Sympatický profesor Marek Vlčka v podání Vojtěcha Dyka. | Video: TV Nova

Nový seriál televizní stanice Nova Pan profesor vás zavede zpátky do školních let. Vtipné situace, dramatický podtext jednotlivých příběhů i skvělé obsazení. Všemu vévodí Vojtěch Dyk coby svérázný profesor chemie, fyziky a tělocviku.

První díl a už se lítalo. A to doslova, když profesor Marek Vlčka v premiérovém díle vyskočil z okna třídy ve třetím patře školní budovy. “Pamatuji si, že jsem byl v dětství úplně ztuhlý na Eiffelově věži. Jinak se ale výšek nebojím, takže jsem zvládl akrobatické létání nebo skok s padákem. Při podobných létacích scénách mi ale nezbývá nic jiného než důvěřovat celému systému a všem lankům,“ přiznal herec Dyk.

Většina diváků nový seriál a jeho akrobatické scény ocenila, chválili především humor a obsazení. Kromě Dyka se v seriálu objevil i Martin Pechlát (ředitel školy), Matouš Ruml (učitel matematiky a informatiky) nebo Kristýna Leichtová (barmanka). “Za mě super. I příjmení Klátil mě rozesmálo, pecka. Mějte díly nadále takové a já budu určitě koukat,“ napsala jedna z divaček na Facebook. “Po dlouhé době skvělý seriál, bavili jsme se od začátku až do konce,“ dodala další divačka komentář na Instagram.

Našli se i tací, kteří český seriál sledují ze zahraničí, a to z daleké Kanady. “Už se na seriál těšíme i v Torontu,“ napsala divačka. Aby optimismu nebylo příliš, někteří se po prvním díle ještě neradují. “Náhodou. Fajn oddychovka po všech vraždách, i když člověk nikdy neví. Kdo ví, co se tam objeví,“ napsala skepticky další divačka.

Seriál Pan profesor se stal nejsledovanějším čtvrtečním pořadem po 20. hodině, čímž překonal i Slunečnou. Diváci mohli zhlédnout rovnou dva díly, první dosáhl milionové hranice, druhý se k ní téměř přiblížil.

Další díl televize odvysílá ve čtvrtek 16. září ve 20:20.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama