reklama

Vévodkyně Meghan si brousí zuby na senátorské křeslo

Britská vévodkyně americkou senátorkou? To už brzy může být realita. Zdroje deníku Daily Mail tvrdí, že si Meghan Markleová pomýšlí na politickou kariéru. A od začátku míří hodně vysoko.

Foto: Reuters

Manželka prince Harryho se nikdy netajila tím, že by ráda ovlivňovala světové dění. Za svou agendu si vybrala zejména ženská práva. Teď má podle britského deníku Daily Mail na dosah velkou metu. Meghan Markleová se dle jeho informací hodlá ucházet o křeslo zesnulé kalifornské senátorky Dianne Feinstein. Ta nedávno zemřela ve věku 90 let a guvernér nejlidnatějšího amerického státu Gavin Newsom tak bude muset vybrat jejího nástupce. 

A že by jím mohla být právě vévodkyně ze Sussexu, potvrdil tisku zdroj z guvernérova okolí. "Meghan je sice nekonvenční volba, ale na aktuální americké politické scéně to není nemožné." Ambice bývalé herečky jsou ovšem podle všeho ještě dál. Údajně si má v budoucnu pomýšlet i na boj o prezidentské křeslo. 

Najdou se však i hlasy, které jsou k takové snaze velmi skeptické. "Je to Meghan. Myslím, že to nemůžete brát vážně," nechal se slyšet jeden z členů Demokratické strany.

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama